עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נערכים לחגיגות ל"ג בעומר

10/05/2017
נערכים לחגיגות ל"ג בעומר (הגדל)

נערכים לחגיגות ל"ג בעומר

חל איסור מוחלט על הדלקת מדורות בחופים

על רקע החלטת שר החינוך – נפתלי בנט, לדחות את חופשת ל"ג בעומר ביום אחד, מיום ראשון (13.5) ליום שני, כדי למנוע חילול שבת על ידי הדלקת מדורות בשבת, נערכת העירייה לאכיפה מוגברת ברחבי העיר ובאזור החופים, שתכליתה שמירה על שלום וביטחון החוגגים וכן שמירה על הסביבה. עיריית אילת קוראת בזאת לציבור, לדחות את הדלקת המדורות ליום ראשון בערב וקוראת להורים להיות מעורבים ולהשגיח על הילדים.

 

בהתאם למדיניות החופים, חל איסור מוחלט על הבערת מדורות על שפת הים כולל לאורך החוף הדרומי. כן תותר הבערת מדורות רק ברחבת העפר שמעבר לקו הבולדרים בחזית חוף מפרץ השמש. סיירת התיירות בעירייה בשיתוף פקחי רשות הטבע והגנים יסיירו בחופים ויאכפו בהתאם. באזור העיר יסיירו פקחי הפיקוח העירוני והשיטור העירוני בכוחות מתוגברים לאורך כביש עוקף אילת וביתר השטחים הפתוחים, בהם יתרכזו מרבית החוגגים ויבצעו אכיפה בהתאם לצורך. במסגרת זו יושם דגש בסיורים יזומים של הצוותים גם באזורי הפארקים למניעת הבערת אש.

 

עוד לקראת ל"ג בעומר, פורסמה באתרי האינטרנט הבית ספריים פנייה של ד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח"ק בעירייה, שפנה בפנייה אישית להורים וקרא להם להיות מעורבים, לפקוח עיניים ולבקר את הילדים במדורות. "בל"ג בעומר הילדים ובני הנוער מבלים במדורות עד השעות הקטנות של הלילה. כדי למנוע תמונות חוזרות של אירועי יום העצמאות, בהן בני נוער שבילו על החוף שתו לשוכרה, אנו פונים אליכם בבקשה לגלות ערנות לסכנות האורבות להם, לחזק את הגבולות שהצבתם ולנהל עימם שיח פתוח ומכוון כדי למנוע סיכונים מיותרים" ציין ד"ר גניאל בפנייתו להורים והוסיף: "עיריית אילת נערכת יחד עם המשטרה, עיר ללא אלימות, ועדי ההורים וסיירת ההורים לסיורים מוגברים במוקדים המועדים לפורענות. יחד עם זאת, חשוב ביותר שתוודאו, אתם ההורים, היכן ועם מי מבלים ילדיכם, תהיו מעורבים, תפקחו עיניים ותגיעו לבקרם. אני מקווה שמאמצינו המשותפים יישאו פרי".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד