עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

פורום אכיפה עירוני

26/06/2017
פורום אכיפה עירוני (הגדל)

פורום אכיפה עירוני

פורום האכיפה העירוני המתכנס באופן קבוע, בהובלת ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ומפקד משטרת מרחב אילת, ובהשתתפות כל גורמי האכיפה העירוניים, התכנס אתמול (ב') עם מפקד משטרת מרחב אילת – נצ"מ סמי מרציאנו. בדיון הוצגה ההיערכות העירונית לקראת הקיץ.

 

בפתח הדברים, שיבח ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי את שיתוף הפעולה בין המשטרה לבין העירייה תוך שציין, כי תחושת הביטחון לתושב משמעותה איכות חיים טובה, וכי המפתח להצלחה הוא שיתוף הפעולה.

 

ראשון הנושאים שנדונו, היה צריכת אלכוהול על ידי בני נוער. ד"ר דרורי גניאל – המשנה למנכ"ל וראש מינהל שח"ק בעירייה העומד בראש צוות שמינה ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לטיפול בנושא, פרט את הפעולות הנעשות במערכת החינוך, החל מהסברה בכיתות, מנשרים להורים, חוברת "עשה ואל תעשה" שתוצמד לתעודות בסיום הלימודים. כל זאת בהתאם למדיניות ראש העירייה לנקיטת פעולות בלתי מתפשרות למיגור התופעה. מפקד המשטרה הרואה עין בעין את הצורך במיגור התופעה, הדגיש את האכיפה הבלתי מתפשרת של המשטרה בעניין, החל משפיכת אלכוהול ועד לסגירת עסקים המוכרים אלכוהול. עוד עדכן מפקד משטרת המרחב, כי במהלך הקיץ יתוגבר מרחב אילת במחלקה של קורס שוטרים, השיטור הימי יתוגבר בשני כלי שייט נוספים ומשטרת התיירות תפעל 24 שעות ביממה.

 

עוד במהלך הדיון, נדונו ענייני רעש ממרכז תיירות ומוקדי בילוי. עו"ד גבי אביטל – ראש מינהל תפו"ח (תיירות, פיקוח וחופים) בעירייה ציין את הפעולות הנעשות על ידי יחידות הפיקוח והאכיפה הן ברחבי העיר והן באזור התיירות. עוד ציינו הגורמים את ההיערכות לקראת הקיץ במסגרת תכנית "קיץ בטוח" הכוללת התגייסות של כל עובדי הנוער, פעילות קיץ בטוח המתקיימת כבר למעלה מעשור וכוללת פעילויות ספורט מידי לילה במגרשים העירוניים, שחיה לילית בבריכה העירונית, סטודנטים בפארקים הציבוריים, מתחם אוהל בטיילת לפעילות אלטרנטיבית ועוד.

 

פורום האכיפה העירוני המהווה את הוועדה העליונה למיגור האלימות כחלק מתוכנית "אילת עיר ללא אלימות" כולל את כל גורמי הטיפול והאכיפה העירוניים, לרבות משטרת המרחב. מטרת הפורום ליצור תהליכי אינטגרציה וממשקים בין כלל גורמי האכיפה הפועלים בעיר, קביעת יעדים משותפים, איגום משאבים והגברת שיתופי פעולה במטרה לצמצם תופעות אלימות בעיר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 בימי שישי וערבי חג 09:00-15:30 וביום שבת 09:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד