עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הנחשונים של שומרי מפרץ אילת

1/08/2017
הנחשונים של שומרי מפרץ אילת (הגדל)

הנחשונים של שומרי מפרץ אילת

ראשוני הנרשמים למסגרת הנוער "שומרי מפרץ אילת" שהחל משנת הלימודים תשע"ח, תהפוך למסגרת נוער רשמית, החלו כבר בפעילות התנדבותית בחוף קצא"א. בהובלה של נופר גטה –רכזת הארגון, הקימו בני הנוער בסוף השבוע האחרון, שולחן הסברה ותלו שלטים עם עובדות על אלמוגים ומידע על דגים נפוצים באילת ומידע עליהם. במהלך הפעילות, הסתובבו לאורך החוף והסבירו לנופשים והצוללים מהו אלמוג, איך אפשר ליהנות מהים בשנירקול וצלילה מבלי לפגוע בטבע. באי החוף ברכו את בני הנוער על הפעילות. בזכות היענות בני הנוער להתנדב גם בימי החופשה, תימשך פעילות זו במהלך כל חופשת הקיץ לצד פעולות פיקוח, אכיפה והסברה שמבצעת העירייה.

 

מזה למעלה מעשור פועלת באילת קבוצת "שומרי המפרץ" מיסודה של עמותת הסביבה האילתית, "מדבר וים" המונה כ – 50 חניכים ובוגרים מכיתות ט'-י"ב. החל משנת הלימודים תשע"ח, תהפוך קבוצת שומרי מפרץ אילת למסגרת נוער רשמית ותצטרף לשורה של עשרות תנועות ומסגרות נוער הפועלות תחת אגף הנוער ברשת המתנ"סים. המעבר לפעילות תחת רשת המתנ"סים, תאפשר להרחיב את מספר החניכים, שנותר ללא שינוי כבר מספר שנים והן את היקף פעילותה המבורכת והמשמעותית, ובעיקר ליהנות מהמעטפת המקצועית שנותנת רשת המתנ"סים לכ – 20 תנועות וארגוני נוער, ביניהם: מועצת נוער עירונית, מרכז נוער בראשית: "נוער אילת אומר לא לסמים ולאלכוהול", מרכז נוער קולייר, היחידה לקידום נוער, תכנית נט"ע, מרכז הנוער והמוסיקה ווליום, מד"צים שחמון, תנועת הנוער בני עקיבא, תנועת הנוער "המחנות העולים", מד"צים יעלים, נוער 360 יעלים, תנועת הנוער צופים, תוכנית יוניסטרים, "אילטבע" ונוער דילר.

 

לצד גיוס של בני נוער למסגרת הרשמית של "שומרי מפרץ אילת", שיתבצע מיד עם תחילת שנת הלימודים תשע"ח, הנחה ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, כי עם פתיחתו של החוף האקולוגי ברצועת החוף שעברה לעירייה מחברת קצא"א, תפעל מסגרת הנוער במקום. עוד ציין ראש העירייה, כי עם מיסודה של התנועה, ימשיך לפעול להפוך אותה לתנועה ארצית, כאשר העיר אילת תהיה מודל לשאר ערי החוף בארץ.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 בימי שישי וערבי חג 09:00-15:30 וביום שבת 09:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד