עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יער המאכל של אילת

29/08/2017
יער המאכל של אילת (הגדל)

יער המאכל של אילת

יוזמה חברתית של תושב אילת – לירן בלוך להקמת יער מאכל מפירותיו ייהנו תושבי העיר, הביאה לנטיעה של כ – 150 עצי פרי ושיחי תבלין וירקות בשני מתחמים. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שברך על היוזמה והנחה את אגף גנים ונוף בעירייה לסייע לקידום היוזמה, שתל בעצמו עץ גויאבה ביער המאכל של אילת. את העצים תורמים תושבי העיר שאף שותלים בעצמם. עיריית אילת דואגת לתשתית הגינון.

 

במסגרת היוזמה שהחלה לפני כחודשיים, ביצעו התושבים, שתי נטיעות בשטח שמאחורי בית המשפט שם נשתלו כ 100 עצים, שיחי תבלין וירקות. בנטיעה האחרונה, שהתבצעה בשבוע שעבר, בשטח שמעל כיכר העפרונות, בהשתתפות ראש העירייה ואגודת הסטודנטים של קמפוס בן גוריון באילת, לקחו חלק כ – 40 תושבים ששתלו עשרות עצי פרי. "שאיפתי היא לשתול כ - 20,000 עצים לאורך ציר ירוק, שיתחיל בהרי אילת ועד לקצהו הדרומי של שדה התעופה. השתילה תעבור דרך גן פרדקין, גן בנימין וגן הפארק המרכזי. מפירות אלה יוכלו ליהנות תושבי העיר אילת" אמר בלוך והציב יעד של נטיעה אחת לחודש.

 

את השתילה מלווים עופר אברהם ממינהל שירות לתושב ואגף גנים ונוף בעירייה לצד גננים ואגרונומים, שפועלים גם הם בהתנדבות לטובת המיזם.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד