עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

תיאטרון בים האדום

25/10/2017
תיאטרון בים האדום (הגדל)

תיאטרון בים האדום

מאות תושבי אילת מילאו אתמול (א') את אולם WOW ונהנו מההצגה "סוס אחד נכנס לבר", דרמה קומית עטורת שבחים על פי ספרו של דויד גרוסמן, בכיכובו ובימויו של השחקן הענק - דרור קרן. ההצגה שהוצעה בעלות מסובסדת על ידי עיריית אילת נמכרה עד אפס מקום. ההצגה האורחת מבית תיאטרון הקאמרי פתחה את עונת הסתיו, בה מבטיחים בתיאטרון אלעד יצירות פורצות דרך, כגון: הצגה מתגלגלת תחת כיפת השמיים, הצגה בעיניים מכוסות – לראשונה בישראל, אירוע פואטרי סלאם, מופעי אימפרוביזציה והצגות אורחות שיוצגו על שפת הים.

 

אחרי ההצלחה המסחררת של "ירמה לאור ירח" – ההפקה הראשונה של התיאטרון האילתי שחוגגת השבוע 80 הצגות, בה התיאטרון יוצא אל המדבר, ממשיכים בתיאטרון אלעד לפרוץ את גבולות היצירה ומעלים עיבוד ייחודי וחדשני ל"הזקן והים". ההצגה היא קונצרט תיאטרלי בעיניים מכוסות, בה שחקנים, זמרים ומוסיקה חיה מקיפים את הצופים מכל עבר וסוחפים אותם בעזרת הדמיון אל תוך עולמו של הזקן, באחת היצירות הגדולות ביותר של המאה ה20. עונת הסתיו תכלול גם אירוע פואטרי סלאם – ערב הטחת שירה מדוברת בהפקת תיאטרון אלעד, בחוף הדקל. "תיאטרון רפרטוארי" – קומדיה פרועה, מקורית וסוחפת, בריף הדולפינים. תיאטרון פלייבק – מופע אימפרוביזציה סוחף, מצחיק ומרגש, שכולו מבוסס על סיפורים הקהל, שמומחזים על ידי שחקני תיאטרון אלעד, בליווי מוסיקה חיה.

 

לצד הצלחת סדרת המנויים, ומאות תושבי אילת והערבה הנהנים מתיאטרון מקומי משובח, הביא תיאטרון אלעד, כבוד גדול לעיר אילת ולחבל אילות, כשגרף השנה שלושה פרסים בפסטיבל חיפה להצגות ילדים לשנת 2017, עם הצגת הילדים "מעבר להרים", ועם ההכרה הרשמית של משרד התרבות והספורט. הכרה זו תוביל את חברי התיאטרון להמשיך ולממש את החזון, ובכללו המשך יצירה מחוץ לקופסא, פנייה לתיירות כולל תרגום ההצגות לשפות שונות, שיתופי פעולה בינלאומיים, הקמת כפר אמנים, שיהווה מרכז הכשרה בינלאומי לפרפורמרים והמשך בניית בית לתיאטרון. בינתיים מובטחת לתושבי אילת והערבה הנאה צרופה מתיאטרון משובח שזוכה כאמור לפרסים גם בפסטיבלי הצגות ארציים.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד