עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת לוקחת החלטה בריאה

31/10/2017
אילת לוקחת החלטה בריאה (הגדל)

אילת לוקחת החלטה בריאה

בשנים האחרונות אילתים רבים לוקחים החלטה בריאה. ילדי הגנים פעילים בתכנית "ילדים מובילים בריאות", מנהיגי בריאות פעילים במקומות עבודה רבים, מאות פעילים בחוגי ספורט, ומתאמנים בתשעה פארקי ספורט הפזורים ברחבי העיר, במסלולי ההליכה והאופניים ואפילו משתתפים בתחרויות ואליפויות ספורט המתקיימות באילת כעיר ספורט בינלאומית. לצד אלה, מציעה תכנית "אילת, ים של בריאות" שפע פעילויות במהלך כל השנה ובמיוחד בחודש הבריאות המצוין בחודש נובמבר. כמידי שנה גם השנה מוזמנים תושבי אילת קטנים וגדולים, ליהנות משפע פעילות ללא תשלום בפארקים, במתנ"סים ובחופים.

 

במסגרת חודש הבריאות שחל כאמור בחודש נובמבר, מוצעות לתושבי העיר כ- 20 פעילויות חינם שונות כל שבוע, שאת כולם מעבירים אנשי ונשות מקצוע אילתים, החל מפעילות ספורט במגוון תחומים, הרצאות והדרכות, כל יום, כל היום ולכל גיל. גם בתי הספר בעיר, התגייסו למשימה ויבצעו פעילויות לקידום בריאות לתלמידיהם, הוריהם, הקהילות השותפות להם ולא פחות חשוב למען צוותי המורים. בנוסף, מקומות עבודה אשר בריאות עובדיהם חשובה להם, הוזמנו לבחור מתוך רשימה של כארבעים סדנאות, הרצאות ופעילויות ולקבל אותם החודש על חשבון התכנית.

 

עוד בחודש הבריאות, מוזמנים תושבי אילת קטנים וגדולים, לצפות בציפורים עם הילדים בשבת בבוקר, לעשות קצת ספורט בשדרה בשישי, לשמוע איך להתמודד עם לחץ, לחזור למשחקי כדור במגרש הפועל, לטייל בזריחה עם החברה להגנת הטבע, לזכות בהדרכת דיאטנית של מכבי בסופר ליד הבית, להתנסות באקרו יוגה, לעשות כושר בפארק קנדה, לקבל כלים להתמודדות עם בעיות ריכוז ולמידה, להתחיל לתרגל הליכות בהרים, להצטרף למאמאנט, להבין סוף סוף מהם פרחי בך, לנסות יוגה-אלכסנדר בגן הבוטני, כמה צעדי ריקוד לטיניים שיעשו טוב לגוף ולנשמה, לפתוח את הבוקר בשחרור ומתיחות בגן פרדקין, לנסות ולחתור בסאפ, ועוד ועוד ועוד...

 

תכנית "אילת, ים של בריאות" פועלת באילת כחמש שנים בהובלה של מינהל שח"ק בעירייה ובניהולו של ליאור מנצ'ר. התכנית עובדת בצמוד לוועדת הבריאות העירונית בראשות חברת המועצה – עו"ד סימה נמיר ובהתאם לחזונו של ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שאימץ גם הוא את אורח החיים הבריא. במסגרת זו  מכוונת התכנית לכך שבכל בית יהיה מנהיג בריאות אחד שיסחוף אחריו את כל הבית.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 בימי שישי וערבי חג 09:00-15:30 וביום שבת 09:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד