עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

השבוע הפתוח במרכז צעירים

4/12/2017
השבוע הפתוח במרכז צעירים (הגדל)

השבוע הפתוח במרכז צעירים

עשרות צעירים השתתפו באירועי "השבוע הפתוח", שקיים מרכז צעירים אילת בשבוע שעבר (26-30.11), כחלק מיוזמת ״השבוע הפתוח״ של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, שמקדם את מיזמי מרכזי הצעירים ברחבי הארץ. המחצית הראשונה של השבוע הוקדשה לסוגיות מאקרו בחברה הישראלית, ואילו בהמשך השבוע הושם דגש על נושאים פרקטיים שנוגעים לכל צעיר בעיר. כל האירועים התקיימו ללא עלות, במבנה החדש של מרכז צעירים בפארק המרכזי.

 

בפתחו של השבוע, ארח מרכז צעירים במינהל שח"ק בעירייה את כתב החדשות 10 - אלמוג בוקר ואת הכתב הצבאי של ידיעות אחרונות - יוסי יהושוע, לשתי הרצאות פתוחות לקהל. שני העיתונאים, שהגיעו לעיר להשתתף בכנס אילת ה-11 לעיתונות, שאליו נרשמו 40 צעירים וסטודנטים אילתים, ביוזמת מרכז הצעירים, דיברו על סוגיות הביטחון ופרשו את מפת האיומים בכל הגזרות והגבולות, וכן את ממשק הצבא והחברה הישראלית, בכל הקשור לשיעורי הגיוס, אוכלוסיות מיוחדות, שירות טכנולוגי, פרשת אלאור עזריה, עוטף עזה ואיום המנהרות. עוד חשפו העיתונאים את אחורי הקלעים של התקשורת, יחסי מערכות התקשורת עם הצבא והצנזורה, והדגימו את כוחה של התקשורת בהשפעה על סדר היום הציבורי במדינה. אלמוג בוקר, שמוביל את הסיקור החברתי בחדשות 10 (״משהו קטן וטוב״) סיפר כיצד דווקא הפריפריה מהווה פלטפורמה ומנוע ליזמות חברתית אזרחית, ונתן השראה לצעירים באילת. 

 

בהמשך השבוע הפתוח, התארחו במרכז צעירים עו"ד משה קריספין - מומחה בדיני עבודה, להרצאה בנושא זכויות עובדים שבה חשף את סודות תלוש המשכורת,  והיועץ הכלכלי חנן עמוס, שנתן לזוגות צעירים את כללי "עשה ואל תעשה" בלקיחת משכנתא לקניית דירה.

 

אירועי "השבוע הפתוח" הינם המשך לכנס השנתי - Y#2 לצעירים שהתקיים בחודש שעבר, בהובלת מרכז צעירים ואשר עסק בנושא הקונפליקט והשילוב האפשרי של בית, עבודה ומשפחה. בכנס התארח ד"ר אייל דורון, חוקר ומומחה לחינוך וליצירתיות, שנתן הרצאה מרתקת על הורות יצירתית במאה ה-21, ושחקני תיאטרון אלעד במופע פלייבק מרגש בשיתוף הקהל. את הכנס היוקרתי, שהתקיים במלון קלאב הוטל אילת, הנחה והצחיק הסטנדאפיסט ארז שלם.

 

מרכז צעירים ממשיך לחדש ומציע לצעירים סדנת הכנה והשתלבות בעולם העבודה, סדנת חיזוק מיומנויות למידה לסטודנטים, סדנה להתנהלות כלכלית למשפחות צעירות, הרצאות מעוררות השראה של שמעון אמסלם וליאור פרנקל, ועוד שלל אירועים, הכל בחודש דצמבר.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד