עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

השבוע הפתוח במרכז צעירים

4/12/2017
השבוע הפתוח במרכז צעירים (הגדל)

השבוע הפתוח במרכז צעירים

עשרות צעירים השתתפו באירועי "השבוע הפתוח", שקיים מרכז צעירים אילת בשבוע שעבר (26-30.11), כחלק מיוזמת ״השבוע הפתוח״ של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, שמקדם את מיזמי מרכזי הצעירים ברחבי הארץ. המחצית הראשונה של השבוע הוקדשה לסוגיות מאקרו בחברה הישראלית, ואילו בהמשך השבוע הושם דגש על נושאים פרקטיים שנוגעים לכל צעיר בעיר. כל האירועים התקיימו ללא עלות, במבנה החדש של מרכז צעירים בפארק המרכזי.

 

בפתחו של השבוע, ארח מרכז צעירים במינהל שח"ק בעירייה את כתב החדשות 10 - אלמוג בוקר ואת הכתב הצבאי של ידיעות אחרונות - יוסי יהושוע, לשתי הרצאות פתוחות לקהל. שני העיתונאים, שהגיעו לעיר להשתתף בכנס אילת ה-11 לעיתונות, שאליו נרשמו 40 צעירים וסטודנטים אילתים, ביוזמת מרכז הצעירים, דיברו על סוגיות הביטחון ופרשו את מפת האיומים בכל הגזרות והגבולות, וכן את ממשק הצבא והחברה הישראלית, בכל הקשור לשיעורי הגיוס, אוכלוסיות מיוחדות, שירות טכנולוגי, פרשת אלאור עזריה, עוטף עזה ואיום המנהרות. עוד חשפו העיתונאים את אחורי הקלעים של התקשורת, יחסי מערכות התקשורת עם הצבא והצנזורה, והדגימו את כוחה של התקשורת בהשפעה על סדר היום הציבורי במדינה. אלמוג בוקר, שמוביל את הסיקור החברתי בחדשות 10 (״משהו קטן וטוב״) סיפר כיצד דווקא הפריפריה מהווה פלטפורמה ומנוע ליזמות חברתית אזרחית, ונתן השראה לצעירים באילת. 

 

בהמשך השבוע הפתוח, התארחו במרכז צעירים עו"ד משה קריספין - מומחה בדיני עבודה, להרצאה בנושא זכויות עובדים שבה חשף את סודות תלוש המשכורת,  והיועץ הכלכלי חנן עמוס, שנתן לזוגות צעירים את כללי "עשה ואל תעשה" בלקיחת משכנתא לקניית דירה.

 

אירועי "השבוע הפתוח" הינם המשך לכנס השנתי - Y#2 לצעירים שהתקיים בחודש שעבר, בהובלת מרכז צעירים ואשר עסק בנושא הקונפליקט והשילוב האפשרי של בית, עבודה ומשפחה. בכנס התארח ד"ר אייל דורון, חוקר ומומחה לחינוך וליצירתיות, שנתן הרצאה מרתקת על הורות יצירתית במאה ה-21, ושחקני תיאטרון אלעד במופע פלייבק מרגש בשיתוף הקהל. את הכנס היוקרתי, שהתקיים במלון קלאב הוטל אילת, הנחה והצחיק הסטנדאפיסט ארז שלם.

 

מרכז צעירים ממשיך לחדש ומציע לצעירים סדנת הכנה והשתלבות בעולם העבודה, סדנת חיזוק מיומנויות למידה לסטודנטים, סדנה להתנהלות כלכלית למשפחות צעירות, הרצאות מעוררות השראה של שמעון אמסלם וליאור פרנקל, ועוד שלל אירועים, הכל בחודש דצמבר.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד