עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

משכילה

30/01/2018
משכילה (הגדל)

משכילה

כ-15 נשים חד הוריות לומדות השנה בתכנית ״משכילה", שיזם המשרד לקידום מעמד האישה בעיריית אילת לפני 4 שנים ואליה גויסו קרן קציר, קרן אילת וקמפוס בן גוריון באילת. התכנית משלבת נשים חד הוריות בלימודי מכינה ולאחר מכן לימודים לתואר ראשון, במטרה לקדם אותן אישית ותעסוקתית, לחזק את ביטחונן העצמי ואת תחושת המסוגלות על ידי רכישת השכלה אקדמית. הלימודים מסובסדים במימון השותפים. בנוסף, זוכות הנשים גם למלגת קיום מקרן קציר וליווי אישי לכל אורך התכנית.

 

את התכנית מרכזת בקמפוס רונית כהן - רל״ש המנהל האקדמי ודיקאנט הסטודנטים שמלווה את הסטודנטיות משלב ההרשמה ועד שלב סיום הלימודים. במפגש מרגש שהתקיים בשבוע שעבר עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, מנכ״ל קרן קציר ודיקן הקמפוס, סיפרו הנשים על הדרך שהן עושות והשאיפות לעתיד. ״נקודת הסיום שלכן היא נקודת ההתחלה של ילדיכן. אנחנו לא נותנים לכן מלגה אלא דרך״ אמר שלומי אריה - מנכ״ל קרן קציר, לנשים. פרופ׳ יניב פוריה - דיקן הקמפוס שיתף בחלום אישי שלו להקים בקמפוס מועדונית לילדי הסטודנטים הנאלצים ללמוד לאחר שעת המסגרות והציע לשותפים להרים את הכפפה יחד ולהפוך את הקמפוס למקום הראשון שמספק מענה מהסוג הזה. ראש העירייה ברך את הסטודנטיות והתייחס לפעולה כמרכיב משמעותי נוסף בחוסנה של קהילה. בסיום הטקס הוענקו שלוש תעודות הצטיינות על הישגים בלימודים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד