עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת ביריד התיירות הבינלאומי IMTM 2018

7/02/2018
אילת ביריד התיירות  הבינלאומי IMTM 2018 (הגדל)

אילת ביריד התיירות  הבינלאומי IMTM 2018

כבכול שנה גם השנה השתתפה העיר אילת ביריד התיירות הבינלאומי השנתי IMTM שנערך בגני התערוכה בתל אביב בחסות משרד התיירות. אלפים מבאי היריד פקדו את הדוכן של אילת ונהנו מבירה צוננת ומהיצע רב שהוצע בדוכן על ידי צוות תאגיד התיירות העירוני, גורמי תיירות ומפעילי אטרקציות בעיר. גם שר התיירות – חה"כ יריב לוין ביקר בדוכן ונהנה מבירה צוננת שמזג לו ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי בזמן שהודה לו על התמיכה בקידום התיירות לעיר אילת.  

 

יריד IMTM  (International Mediterranean Tourism Market), הוא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות בישראל ומיועד לכל העוסקים בענפי התיירות השונים - תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל. השנה פעלו בדוכן אילת, תאגיד התיירות העירוני ביחד עם גורמי תיירות ובעלי אטרקציות בעיר, ביניהם: חוות הגמלים, הדולפין ריף, מכרות היהלומים, המבשלה, פארק הצפרות, התאחדות בתי המלון, עמותת המסעדות, טופ 94, קניון פארק הקרח, יאכטות אילת ויקבי הים האדום. כולם יחד התקבצו לדוכן אחד גדול ומרשים שהציג את ההיצע שיש לעיר אילת בתחום התיירות. זאת כאמור, בכדי להמשיך ולפתח קשרי תיירות חשובים עם גורמים בעולם התיירות הבינלאומי והמקומי.

 

שר התיירות – חה"כ יריב לוין התרשם גם הוא מהדוכן של אילת, וברך את ראש העירייה, את צוות תאגיד התיירות ואת שאר הגורמים התיירותיים בדוכן על העשייה התיירותית. השר ביקר זמן רב בדוכן האילתי ושמע מפי גורמי התיירות האילתים  על ההיצע התיירותי בעיר ועל היוזמות הפרטיות והעירוניות. השר ציין, כי ימשיך לפעול ולחזק את העיר אילת ואת העשייה התיירותית בה. ראש העירייה, הודה לשר לוין והוסיף "זוהי עשייה מבורכת ואנחנו כעיר מרגישים אותה ומברכים עליה".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד