עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ישיבת מועצת עיר חגיגית

15/02/2018
ישיבת מועצת עיר חגיגית (הגדל)

ישיבת מועצת עיר חגיגית 

לרגל 69 שנים לשחרור אילת ולהנפת דגל הדיו, נפתחו כמידי שנה, חגיגות יום אילת בישיבת מועצת עיר חגיגית, שהתקיימה אמש (ד') במרכז המוסיקה. לצד ברכות של ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, ברכו את העיר גם רבני העיר, הרב משה הדאיה והרב יוסף הכט, יו"ר ועדת החינוך של הכנסת – חה"כ יעקב מרגי ומישאל סימוניאן – תלמיד כיתה ג' מבית ספר "עציון גבר" שברך את כולם לחיים בריאים לאחר שהמליץ לכולם לשתות רק מים.

 

כמידי שנה גם השנה נפתחה הישיבה בקוקטייל חגיגי והבאים נהנו מנגינתה המופלאה של תזמורת הקונסרבטוריון ולאחריה גם מקטעים מוסיקליים של תלמידי הקונסרבטוריון - אבלין חפותה, מיכל גולדנקרנץ, לירון קניאל ודוד וסט.

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ציין בדבריו, כי בעת הזו, ניצבת העיר אילת באחת התקופות המרגשות בחייה עם בניית שדה התעופה הבינלאומי בצפון העיר, תכנית אסטרטגית לאילת, הסכם גג במסגרתו ייבנו עוד כ – 18,000 יחידות דיור וּמלונות, פיתוח רצועת החוף מטאבה לעקבה, בניית מוסדות חינוך וציבור חדשים, התחדשות עירונית, פיתוח, טיפוח ועוד. "עיר זוכה להזדמנויות כאלה פעם בחיים" אמר ראש העירייה וקרא לכל חברי המועצה להיות שותפים לעשייה.

לאחר הברכות אישרו חברי המועצה פה אחד את הענקת מפתח העיר אילת לשר התיירות – חה"כ יריב לוין, על תרומתו המיוחדת לקידום אילת בארץ ובעולם ובזכות תמיכתו ופועלו הפכה העיר אילת ליעד בינלאומי מועדף לחופשה במהלך כל השנה. מפתח העיר יוענק לשר בטקס הממלכתי לציון 69 שנים לשחרור אילת, שיתקיים ביום חמישי הבא (22.2) ברחבת אום רשרש.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד