עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נחתם היתר לבניית בית המשטרה

5/03/2018
נחתם היתר לבניית בית המשטרה (הגדל)

נחתם היתר לבניית בית המשטרה

בקרוב יחלו עבודות לבניית בית המשטרה החדש צפונית לכביש העוקף המערבי. בית המשטרה שישתרע על שטח של כ – 9,500 מ"ר יהיה חלק ממרכז חירום עירוני שישלב את גורמי השיטור, ביטחון הפנים ומשק החירום הלאומי.

 

בשבוע האחרון, חתם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי על היתר הבניה לבניית בית המשטרה, צפונית לכביש עוקף מערבי.בשלב שני לאחר הקמת המתחם מתוכננת העתקת הפעילות של כיבוי אש, מד"א ומפקדת נפת אילת כחלק מהקמת מתחם חירום עירוני. בהתאם להיתר הבניה ייבנה בית המשטרה החדש על שטח של  כ – 9,500 מ"ר ויאכלס את כל יחידות המשטרה כולל בית מעצר חדש.

 

"זהו רגע מכונן בחיי הציבוריים" אמר ראש העירייה והוסיף: "אני חותם סוף סוף על היתר הבניה לבית המשטרה החדש שיוביל את מרכז החירום העירוני. אשרינו שזכינו". כזכור בשנת 2010 הונחה אבן פינה לתחנת המשטרה החדשה במעמד השר לביטחון פנים דאז - יצחק אהרונוביץ, מפכ"ל המשטרה דאז – רב ניצב דודי כהן, מפקד המחוז הדרומי דאז – ניצב יוחנן דנינו, מפקד מרחב אילת דאז - ניצב משה כהן וראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי. את השטח המרווח להקמתה של תחנת המשטרה החדשה, הקצתה עיריית אילת על מנת שניתן יהיה לתת מענה הולם לכל גורמי הביטחון במרחב אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד