עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ברזיל לקחה הכל בסבב העולמי של הפוצ'יוולי

19/03/2018
ברזיל לקחה הכל בסבב העולמי של הפוצ'יוולי (הגדל)

ברזיל לקחה הכל בסבב העולמי של הפוצ'יוולי

יומיים רועשים וקצביים ביותר עברו על החוף הצפוני של אילת, עם אירוח הסבב העולמי של הפוצ'יוולי, במסגרתו התחרו 42 נבחרות מ – 18 מדינות בלמעלה מ- 130 משחקי פוצ'יוולי ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר. במקום הראשון זכו נבחרות הגברים והנשים של ברזיל שחזרו לארצם עם גביע מרשים ופרס כספי.

הסבב העולמי של הפוצ'יוולי מתארח לא פעם ראשונה בעיר, אך ללא ספק רשם השנה נוכחות מרשימה עם 42 נבחרות מ- 18 מדינות. וגם הישג נאה בעצם קיום טורניר נשים בהשתתפות 13 נבחרות. הקהל האילתי והתיירים לא נשארו אדישים, קריאות עידוד, ריקודי סמבה שמאפיינים את הענף והתלהבות משמעותית עם כל הנחתת שארק אטאק (הנחתת הכדור עם הרגל מעבר לרשת לתוך מגרש היריב). 

לא ניתן היה לקיים טורניר ברמה כזו ללא שיתוף הפעולה והנכונות של העסקים האילתיים אשר סייעו ברוחב לב ל"חולם העיקרי" - רפי אנקונה שגם מוביל את פעילות הפוצ'יוולי השוטפת בעיר, ולכוח המארגן של אגף הספורט בעירייה, שנרתם לרעיון בשמחה. את הגביעים למנצחים גברים: ברזיל, פורטוגל, פארגווי, ישראל. נשים: ברזיל, הולנד1, גרמניה, הולנד 2, העניקו, סגן וממלא מקום ראש העירייה - אלי לנקרי ומנהל אגף הספורט בעירייה – יעקב מלכה.

הסבב העולמי הינו חלק מחודש ספורטיבי במיוחד, במסגרתו מארחת העיר אילת מגוון אירועי ספורט לאומיים ובינלאומיים, ביניהם: מרוץ הלילה השני של אילת שפתח את אירועי החודש, משחקי אילת - אליפות בינלאומית בענפי ספורט לא אולימפיים, טורניר הכדורשת הבינלאומי שהתקיים גם הוא בסוף השבוע האחרון, במסגרתו התחרו כ – 2,000 נשים מכל הארץ, אליפות אסא (18-20.3), אליפות סאפ (22-24.3), אליפות אגרוף (22-24.3), גינמנסטארדה (25-28.3), טורניר כדורגל ע"ש יצחק שניאור (25-28.3)וסבב אירופה במים פתוחים בהשתתפות 17 נבחרות (23-25.3).

מצורפות תמונות. צילום: מרקוס שונהולץ.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד