עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ישראייר מטיסה למצוינות

13/05/2018
ישראייר מטיסה למצוינות (הגדל)

ישראייר מטיסה למצוינות

שישה מצטיינים בספורט, במוסיקה ובמדע יזכו בשנה הקרובה לטוס בחברת ישראייר, בהזמנה אישית של החברה ועל חשבונה, כל אחת ואחד למקום בו הם מעצימים את ההצטיינות, מי למכון וינגייט, מי למכון וייצמן ומי להיכל התרבות בתל אביב. אם לא די בכך, מיד עם נחיתתם תמתין להם מונית גם כן על חשבון חברת ישראייר, שתסיע אותם היישר למחוז חפצם ותחזיר אותם בתום הפעילות לשדה התעופה, משם יטוסו חזרה הביתה.

 

העיר אילת מצמיחה מקרבה מצטיינים רבים במגוון תחומים. לצד ההתרגשות שבהצטיינות היא כרוכה בהוצאות לא מבוטלות שסופגים ההורים כדי שילדם ימשיך להצליח. זו הסיבה שראש העירייה – מאיר יצחק הלוי הפועל שנה אחר שנה לגייס תרומות למלגות להצטיינות פנה השנה גם למנכ"ל חברת ישראייר – אורי סרקיס וזה האחרון מיד נענה לפניית ראש העיר, אישר את הטסת המצטיינים וכאמור אף הגדיל לעשות והוסיף גם את הסעתם משדה התעופה וחזרה. השנה יזכו כאמור בהטבה, דניאל היינינן, יבגני שמלצ'ין ורועי ליפשיץ מנבחרת ישראל בג'ודו, שהוכשרו באילת על ידי דויד בן ארבון ונוסעים מידי שבוע למכון וינגייט. נעמי לב ונועה כהן מפרויקט "אלפא" למחוננים אותם מלווה מטעם מינהל שח"ק בעירייה - פרופ' ראובן יוסף נוסעות למכון וייצמן והדס כהן ששון, המנגנת בקרן יער, למדה במרכז המוסיקה באילת ומנגנת כיום בתזמורת הלאומית לכלי נשיפה בהיכל התרבות בתל אביב.

 

במפגש שהתקיים בשבוע שעבר (ה') בלשכת ראש העיר, בו השתתפו גם הורי התלמידים, בישר סמנכ"ל חברת ישראייר – גיל סתיו על התמיכה במצטיינים כאמור בהטסתם והסעתם וגרם להתרגשות רבה. "לשמחתנו נוצר חיבור בין הערכים שמובילה החברה לבין הערכים של העיר ובראשם המצוינות"  אמר סמנכ"ל ישראייר והוסיף: "ישראייר מאמינה בעיר ובחיבור לעיר. זו זכות עבורנו להיות שותפים בקידום העיר והמצוינות". תרומה זו של החברה מצטרפת לתמיכתה גם בקבוצות הכדורגל והכדורסל בעיר ולמפעל המלגות.

 

כבר למעלה מעשור שבו מוביל ראש העירייה את תחום המצוינות ופועל להאיר באור גדול את המצטיינים החל ממפגשים אישיים, דרך פינת פרגון מידי ישיבת מועצת עיר ועד טקסים רשמיים כמו זרקור למצטיין, אות המתנדב, אות הפעיל המצטיין, טקס ספורטאים מצטיינים ועוד. שמה של ההצטיינות האילתית כבר מזמן יצא מגבולות העיר ואילת מככבת בהצטיינות ארצית גם כן במגוון תחומים, בחינוך, בספורט, במדע, בתרבות, בצה"ל ועוד. פעולה זו של חברת ישראייר היא ביטוי להערכה לנושא המצוינות.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד