עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יחד לב אל לב

5/06/2018
יחד לב אל לב (הגדל)

יחד לב אל לב

שיתוף פעולה מרגש ומקסים בין תלמידי אילת המחוננים והמצטיינים, משתקמי עמותת "יחדיו" המפעילה את המרכז הרב נכותי "מיוחד" ומרכז "בריאות בלב" יצר קיר פסיפס חדש וססגוני המעטר את קומת הכניסה למרכז הרפואי שיקומי "בריאות בלב" אילת. בשבוע שעבר (ה') התקיים טקס חניכת קומת החניון המחודש של המרכז השייך לרשת ״בית בלב״. האירוע נערך במעמד ראש העירייה - יצחק הלוי, מנכ"ל רשת ״בית בלב״ – יגאל וידאל, הנהלת עמותת "יחדיו" והנהלת בית הספר למחוננים ומצטיינים אילת. כולם פה אחד ברכו את הגורמים שחברו יחד, יד ביד ואת יושבי הבית שייהנו מעתה מכניסה נעימה ומזמינה.

 

אורנית גולדשטיין מנהלת בית הספר למחוננים ומצטיינים, שיזמה והובילה את התהליך סיפרה: "שמנו לנו כמטרה בפרויקט ליצור קיר אופטימי שירכך את המפגש עם המקום החדש עבור הקשישים שמגיעים לראשונה למרכז "בריאות בלב". במהלך סדרה של חמישה מפגשים, עבדו יחד 20 תלמידים מבית הספר למחוננים ומצטיינים, 8 משתקמים והצוות המלווה ממרכז "מיוחד" בניהולו של מאיר אליהו ומרכז "בריאות בלב" בניהולה של שושי דיק בשיתוף פעולה יוצא דופן, שבו התאפשר לשותפים בפרויקט להכיר וללמוד אודות האחר וליהנות מתהליך יצירה עשיר ומורכב וכן להגיע להישגים מרשימים. הפרויקט כלל חוויה של שבירת אריחים בשלל צבעים, הדבקה של האריחים השבורים ליצירת פסיפס מרכזי וכן שלוש עבודות פסיפס עצמאיות ועבודת צבע אשר מייצרת המשכיות בין מוטיב למוטיב ומחברת את כל המוטיבים לכדי יצירה אחת. את הקירות מעטרים מוטיבים שונים עשויים קרמיקה, פרי עבודתם של משתקמי "מיוחד" במסגרת שיעורי קרמיקה בהנחיית דליה רובין – מורה לאומנות במרכז "מיוחד" ובהובלה של רכזת הסדנאות במרכז "מיוחד" – אתי טורג'מן. את ההיבטים האמנותיים הנחו אוריאן כהן מטעם בית הספר "גוונים" ודליה רובין. "אלה חברו יחד לקונספט שבו הפרח מוביל את היצירה כולה בחזרתיות בטכניקות וסגנונות שונים, סמל לפריחה, לגדילה ולתחושה טובה" סיכמה גולדשטיין והדגישה, כי המוטיב המרכזי שהיווה השראה לפרויקט הוא סמל פרח החיים - צורה גאומטרית עתיקה ורבת משמעויות ורבדים.

 

עוד חברו לפרויקט, מתנדבי מרכז "מיוחד", חיילי גדס״ר גולני, חניכי המכינה הקדם צבאית באר-אורה, וחניכי המכינה הקדם צבאית פארן. כל השותפים בחרו בפרויקט זה בעשייה למען הקהילה, קבלת האחר, הדדיות ונתינה ומתוך כך מקווים להביא ברכה למרכז "בריאות בלב" ולכל השוכנים בו.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד