עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

עיריית אילת משיכה לפעול עפ"י תכנית עבודה רב שנתית

10/06/2018
עיריית אילת משיכה לפעול עפ"י תכנית עבודה רב שנתית (הגדל)

עיריית אילת משיכה לפעול עפ"י תכנית עבודה רב שנתית

לאחר שגיבשה הנהלת העירייה בשנת 2014 תכנית עבודה רב שנתית "עיריית אילת 2020", נערכת העירייה לתר"ש השני. תכנית העבודה הרב שנתית (תר"ש) המתבססת על חזון העיר וראש העירייה ולמטרות העל כוללת מעל ל-260 משימות מאתגרות וחדשניות לחומש הקרוב, זאת מעבר למשימות השוטפות של כל יחידות העירייה, בעלות כוללת של כ- 600 מיליון ₪ ממקורות חיצוניים ומהרשות. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי: "התר"ש הקרוב הוא המשמעותי ביותר בחייה של אילת מאז שנות ה- 80".

 

התר"ש האחרון היה גדוש בפרויקטים כולל עבודות תשתית בשכונות כחלק מתכנית אסטרטגית להתחדשות עירונית, עבודות פיתוח במסגרת הסכם הגג, בניית בית ספר אורים לצרכים מיוחדים, בניית גני ילדים חדשים, חיזוק מוסדות חינוך מפני רעידות אדמה, השלמת בניית בית ספר ים סוף, בניית אולמות ספורט, שדרוג גני משחקים והקמת גנים חדשים, בניית מרכז צעירים, מכון להתפתחות הילד, מעון יום שיקומי, שדרוג כבישים, הקמת טיילות ועוד. התר"ש הבא גדוש גם הוא בפרויקטים שחלקם מחוללי שינוי משמעותי כמו פתיחת שדה התעופה החדש ופינוי הישן כולל הכשרת השטח המשתרע על 800 דונם, אישור תכנית המע"ר, בניית בית העירייה, מרכז חירום עירוני, קריית ספורט בינלאומית, מרכז ירידים, כנסים וקונגרסים, מתחם גולף יוקרתי ועוד. יצוין כי, שולבו בתכנית העבודה של העירייה גם תכניות העבודה של התאגידים העירוניים: החברה הכלכלית לאילת (חכ"א) בע"מ, תאגיד המים והביוב "עין נטפים" ותאגיד התיירות העירוני. אלה יאפשרו תיאום מלא בין כולם בהתאם לתכנית העבודה הכוללת.

 

"תכנית העבודה הרב שנתית ממנה נגזרות תכניות העבודה השנתיות מהווה נדבך חשוב בהליך ההתמקצעות של עיריית אילת ומיישמת הלכה למעשה את היעד שקבענו בהכנת התכנית הרב שנתית "עיריית אילת 2020" - תכנית עבודה שנתית מקושרת תקציב" ציין מנכ"ל העירייה – פיליפ אזרד, שמוביל את התהליך ביחד עם מנהלי העירייה. עוד ציין מנכ"ל העירייה, כי תהליך בניית והכנת תכנית העבודה, ניהולה, הפקתה והבקרה על ביצועה הוא תהליך עבודה ייחודי מהחדשניים ביותר ברשויות מקומיות במדינת ישראל, העושה שימוש בכלי ניהול מודרניים ייחודיים שפותחו במיוחד עבור עיריית אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד