עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מרחיבים את האקדמיה באילת גם בטיס

3/07/2018
מרחיבים את האקדמיה באילת גם בטיס (הגדל)

מרחיבים את האקדמיה באילת גם בטיס

עוד בקיץ זה תחל לפעול באילת אקדמיה לתעופה מסחרית CAA עם קורס טיס ראשון שיתחיל בסוף החודש הקרוב (31.7.2018). 24 החניכים הראשונים ילמדו טיס באוניברסיטת בן גוריון באילת ויעבדו בבתי המלון בעיר. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שנפגש עם היזמים ברך על היוזמה ופועל במקביל לגייס גם תמיכה ממשלתית במיזם, שיתרום רבות לאילת.

 

לקראת פתיחת האקדמיה לטיס, נפגש ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, ביום חמישי האחרון עם שר הכלכלה – חה"כ אלי כהן ועם נשיא האקדמיה לטיס - רא"ל (במיל') דן חלוץ, מפקד חיל האוויר והרמטכ"ל לשעבר. ישיבה זו הינה פעולת המשך לישיבות עבודה קודמות שהתקיימו בלשכת ראש העיר, בהן נתן ראש העירייה את ברכת הדרך לתכנית המתיישבת עם המדיניות העירונית לקידום וביסוס האקדמיה בעיר אילת. למותר לציין, כי בעיר אילת פועל מזה 4 שנים בית ספר לטיסה "mister pilot" בו סיימו את לימודי הטיס 11 טייסים, שניים מהם מועסקים כיום בחברת ארקיע. כיום לומדים בבית הספר 17 חניכים. ראש העירייה ברך על הרחבת הפעילות באילת הן בהיבט הלימודי והן בהיבט התעסוקתי.

 

לפני כחודשיים פנה ראש העירייה במכתב לשר הכלכלה – חה"כ אלי כהן ולשר התיירות – חה"כ יריב לוין וביקש את תמיכתם במיזם להקמת והפעלת אקדמיה לתעופה מסחרית CAA בעיר אילת. "אני רואה בהקמת האקדמיה לתעופה, פעולה בעלת ערך גדול למדינת ישראל וכמובן לעיר אילת" אמר ראש העירייה והוסיף: "אין לי ספק שההחלטה למקם את האקדמיה בעיר אילת תתרום רבות לעיר בהיבטים תיירותיים, כלכליים, תעסוקתיים ואקדמיים".

 

בשיחה שקיים עם היזמים, התרשם ראש העירייה, כי התשתית באילת היא נכונה ותסייע גם לתגבור כח אדם איכותי בבתי המלון בעיר וגם תגדיל את נפח הסטודנטים הלומדים בקמפוס בן גוריון באילת. "אין ספק שפתיחת אקדמיה לתעופה מסחרית בעיר אילת תוסיף רבות לעיר ותרומתה תהיה משמעותית" חתם ראש העירייה את פנייתו לשרים וציין, כי בכוונתו לסייע בכל אשר יידרש להצלחת היוזמה וביקש כאמור את תמיכת השרים והמשרדים ביוזמה.

 

כאמור הקורס הראשון יחל עוד הקיץ בעלות של 240 אלף ₪ לחניך. במהלך הקורס שיכלול 200 שעות טיסה יועסקו החניכים במלונות העיר וילמדו באוניברסיטת בן גוריון באילת.  

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 בימי שישי וערבי חג 09:00-15:30 וביום שבת 09:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד