עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מצטיינות בריקוד

13/08/2018
מצטיינות בריקוד (הגדל)

מצטיינות בריקוד

העיר אילת מצמיחה מצטיינות ומצטיינים במגוון תחומים. לצד הצטיינות בחינוך, בספורט, בצבא ועוד, זכו בנות מרכז הריקוד של שרית קפון במקום ה - Grand Prix, שהוא הפרס המרבי בתחרות הריקוד הבינלאומית שהתקיימה בספרד ובמקומות הראשונים בריקוד סולו אותו רקדה אופל טלקר ובריקוד הדואט אותו רקדו נעמה בן שלוש ואופיר בכור. כבוד למרכז הריקוד וכבוד לאילת.

 

15 בנות מהמרכז לריקוד של שרית קפון השתתפו בתחרות הבינלאומית  שנערכה בקוסטה בראבה שבספרד, בה השתתפו קבוצות מחול מכל העולם. מתוך 54 ריקודים שהוצגו בתחרות זכתה כאמור המשלחת מאילת בשלושה ריקודים, כולם בסגנון ג'אז: ריקוד קבוצתי במקום ה Grand Prix וריקודי סולו ודואט במקום הראשון.

 

כהרגלו, פועל ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי להאיר את המצטיינים בכל התחומים הן במפגשים בלשכתו, בפינת הפרגון הפותחת כל ישיבת מועצת עיר, ובטקסי הצטיינות שונים כמו ספורטאים מצטיינים, נוער מצטיין, זרקור למצטיינים בקהילה ועוד. השבוע (א') נפגש ראש העירייה עם בנות המשלחת והודה להן על הייצוג בכבוד הן של ישראל והן של העיר אילת. ראש העירייה הודה לשרית קפון על הפעילות הענפה של המרכז הפועל באילת כבר 15 שנים ואמר, כי בזכות פעילות זו לצד פעילות חוגית בית ספרית ופעילות חוגית של רשת המתנ"סים זוכים בני הנוער לשעות רבות של איכות. ההצטיינות של הבנות היא המודל לשאר בני הנוער ועל כך יישר כוח.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 בימי שישי וערבי חג 09:00-15:30 וביום שבת 09:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
לידיעת הציבור
משרדי אגף התברואה ורישוי עסקים יהיו סגורים בימים ראשון עד חמישי כולל -9-13.12.2018 בעקבות עדכון מערך המחשוב. בימים אלה, לא תתקיים קבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני. עובדי האגף ישובו לשרתכם ביום ראשון 16.12.2018
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד