עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ילקוטים וחוזרים ללימודים

27/08/2018
ילקוטים וחוזרים ללימודים (הגדל)

ילקוטים וחוזרים ללימודים

כמידי שנה גם השנה, העניק האגף לשירותים חברתיים בעירייה, ילקוטים מאובזרים לילדי משפחות המטופלות באגף. כ-150 תלמידי כיתות א'–י"ב, אשר יד הוריהם אינה משגת לרכוש עבורם את הציוד הנדרש לקראת שנת הלימודים, קיבלו במהלך השבוע, ילקוטים מאובזרים וערכות לימוד ביד רוז'ה.

 

150 הילקוטים נתרמו על ידי תורם שביקש להישאר אנונימי. את היוזמה ומבצע החלוקה ארגנה גם השנה, המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בניהולה של אמירה אדרי. הילקוטים והקלמרים חולקו על ידי העובדים סוציאליים באגף. מעבר לתרומה קיבלו המשפחות גם סל מוצרי חלב תרומת מחלבת יוטבתה.

 

חלק מהמשפחות הגיעו ובחרו בעצמן את הילקוטים והציוד וחלק אחר קיבל באמצעות העובדות הסוציאליות באגף לשירותים חברתיים בעירייה. החלוקה עצמה בוצעה ביד רוז'ה - צרכנייה לחלוקת מזון למשפחות מטופלות רווחה ע"ש רוז'ה לב ארי, מנהלה הראשון של קניון מול הים. יד רוז'ה המנוהל על ידי אמירה אדרי פועל זה 20 שנה בעזרת מתנדבים ומפעיל מספר תכניות במהלך השנה, ביניהן חלוקת שמיכות בחורף, קמחא דפסחא, שיפוצי בתים ותיקונים קלים, חלוקת סלי מזון לבתי וותיקים וחוזרים ללימודים.

 

מעבר ל – 150 הילקוטים, חילק גם השנה ארגון רוטרי אילת, 50 ילקוטים נוספים ובתוכם תכולה הכוללת: מחברות, דפדפות, קלמרים, עפרונות ומגוון צבעים, דבק, מספריים, מחוגות עבור תלמידים ממשפחות מעוטות הכנסה אשר אינן מוכרות ברווחה. התיקים נמסרו למנהלות אשר יחלקו אותם לתלמידים נזקקים וזאת בהתאם להכרות הצוות עם התלמידים. בתי הספר בהם חולקו התיקים: "יעלים", "אלמוג", "אופיר", "עציון גבר", "צאלים" ו"ימין הרצוג". "פרויקט זה מתקיים מספר שנים והיה מרגש לראות את השמחה וההערכה בהם התקבלו חברי הרוטרי בבתי הספר" ציינה חגית שילה ממועדון רוטרי אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד