עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חגים חגיגיים עברו על אילת

2/10/2018
חגים חגיגיים עברו על אילת (הגדל)

 חגים חגיגיים עברו על אילת

לאחר קיץ חם מלא בנופשים ואירועים עברו גם חגים חגיגיים במיוחד בעיר אילת. מאות אלפי נופשים פקדו את העיר במהלך חגי תשרי, עשרות אלפי תושבים ואורחים נהנו באירועים ובראשם פסטיבל הבירה השישי שנערך בחול המועד בטיילת, אלפי נופשים נהנו בחופים, באטרקציות ובמרכזי הקניות ומאות נהנו באוהלים שנפרסו במקומות המותרים בחופים. לצד שמירה על הניקיון במהלך כל ימי החג, שב השבוע הסדר על כנו בחופים וברחבי העיר.

למעלה מ 20 אלף איש, תושבים ואורחים פקדו מידי ערב את פסטיבל הבירה השישי של אילת, שנערך בחול המועד סוכות, בחסות עיריית אילת באמצעות תאגיד התיירות ובהפקת קבוצת הפסטיבלים של אילת. גם השנה הפכה טיילת אילת לשדרת בירה ענקית שהציעה לצד מופעים חינם על במת ענק, מעל 40 מותגי בירה ישראליים, בינלאומיים וגם בירות בוטיק ברחוב אחד ארוך של ברזים, כוסות ואנשים שמחים. השנה בפסטיבל הוצעו כמה בירות מרגשות, בתוכן בירה שושנע, בירת הדבש ברבר, בירה מקסיקנית בטעם טקילה – דספרדוס, וגם בירה מג'מייקה! מבשלת הבירה פאולנר הקימה ביר גארדן לתפארת ומזגה בו בירה שבושלה במיוחד לפסטיבל. על הבמה הופיעו הלהקות האילתיות U live, אופסייד, המסכות, השחפים, 26 רוד, המאנקיז בנד, איציק עמר ורועי לביא, ואפיק איובי ולאחריהם להקת היהודים, דודו  טסה, חנן בן ארי, להקת התבלינים ומוקי. לצד אלה נהנו הנופשים והתושבים, ממופעים מידי לילה במזרקה המוסיקלית, מהפנינג צפרות בפארק הצפרות שנערך בחג השני, משמחת בית השואבה בטיילת ומחגיגת הקפות שניות בצאת חג שמחת תורה.

 

גם השנה כחלק משמירה על מפרץ אילת והחופים, חולקו מידי יום שקיות אשפה גדולות לנופשים באוהלים ומאפרות קרטון לאיסוף בדלי סיגריות. 30 תאי שירותים הוצבו לאורך החופים הדרומיים, המזרחיים ובלגונה. לצד אלה וכחלק מקמפיין "חד פעמי – לא בים שלי" שמובילה היחידה האזורית לאיכות הסביבה, עודדו המצילים את הרוחצים בחופים המוכרזים, לאסוף פסולת פלסטיק (שקיות, קשיות וכלים חד פעמיים). כל מי שהביא שקית מלאה קיבל תיק בד "באילת שומרים על ים נקי".  

 

לצד תגבור הניקיון בחופים וברחבי העיר תגברה העירייה גם את כוחות הפיקוח והאכיפה באמצעות סיירת התיירות, השיטור העירוני ומערך המצלמות המחובר למשל"ט העירוני. בזכות כך נשמר הסדר במהלך החגים ולא נרשמו אירועים חריגים. באזור התיירות נאכפה חניה אסורה, הקמת אוהלים במקומות אסורים ואכיפה כנגד רוכלות לא חוקית בטיילת. השיטור העירוני אכף כנגד הקמות רעש מבתים פרטיים וביצע סיורים בפארקים ובקרבת מוסדות החינוך. כאמור לא נרשמו אירועים חריגים והעיר שבה לשגרה טובה.

 

מצורפות תמונות מפסטיבל הבירה. צילום: יוד צילומים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד