עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חילופי משלחות נוער במסגרת קשרי ערים תאומות

10/12/2018
חילופי משלחות נוער במסגרת קשרי ערים תאומות (הגדל)

חילופי משלחות נוער במסגרת קשרי ערים תאומות

הקשרים עם הערים התאומות נמשכים בהצלחה רבה וכחלק מהידוק מתמיד של יחסי ערים תאומות מתקיימים חילופי משלחות נוער. בחודש שעבר התארחו עשרים ושלושה בני נוער וארבעה בוגרים מהעיר קאמפן התאומה באילת, משלחת נוספת מהעיר פלנגה שבליטא הגיעה לביקור ראשון באילת בשבוע שעבר וזכתה לאירוח חם על ידי תלמידי בית הספר התיכון ע"ש "בגין". שתי משלחות התלמידים מהערים התאומות זכו לאירוח, למידה וחיבוק מהעיר אילת.

 

לפני כשבוע הגיעו חברי משלחת התלמידים מהעיר התאומה פלנגה שבליטא לביקורם הראשון באילת , חברי המשלחת זכו לאירוח חם ועוטף מצד המורים, ההורים והתלמידים. המשלחת מנתה 17 תלמידים וצוות של ארבעה מורים. זאת כאמור ,לצד ביקור של משלחת נוספת מהעיר התאומה קמפאן שבהולנד ששהתה אף היא בעיר במסגרת חילופי משלחות.  את המשלחות ליווה צוות מורים, האגף לפיתוח כלכלי ויזמות בעיריית אילת, ההורים והתלמידים. לשתי המשלחות הוכנה תכנית אירוח מפורטת שכללה תכנים לימודיים, סקירה והיכרות עם העיר אילת, היכרות עם המשפחות המארחות וכמובן ביקור באטרקציות בעיר. את המשלחות הובילו וליוו עינב עיברי , מוריה בנאים, נעמי אברג׳יל וגלית כהן שכאמור, דאגו לארח אותם במגוון אטרקציות בעיר וביניהם: המצפה התת ימי, ריף  הדולפינים, שייט בים האדום , ביקור בפארק הצפרות ואפילו צפייה במופע WOW. עוד במסגרת ביקורן, שתי המשלחות עשו דרכם ליומיים נוספים בירושלים, שם ביקרו מוזיאון "יד ושם" ובעיר העתיקה .

 

המשפחות המארחות בשתי המשלחות  גם יחד דאגו למתנות עבור האורחים ולפינוקים לאורך כל שהותם בעיר ושמחו לסייע בכל הנדרש. בבית הספר השתתפו התלמידים בסדנאות יצירה, הסבר וסקירה תחת הכותרת "מה זה להיות ישראלי?" , זאת לצד סדנאות ריקוד בסיוע של מורי בית הספר. לשתי המשלחות נערך טקס קבלת פנים מרגש שכלל החלפת דגלים, נאומים וקטעים אומנותיים.  התגובות של חברי משלחת פלנגה שהגיעו לראשונה לאילת היו נרגשות, רבים מהם ציינו כי זכו לפגוש אנשים שמחים ואדיבים מעבר למצופה. גם התלמידים וההורים של המשפחות המארחות מאילת מספרים על חוויה בלתי נשכחת של מפגש אנושי מרגש והזדמנות לקשרים וחברויות מעבר לים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד