עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

כנס Y השלישי לצעירים

25/12/2018
כנס Y השלישי לצעירים (הגדל)

כנס Y השלישי לצעירים

160 צעירים זכו ליהנות מערב מעורר השראה ומעצים בנושא רשתות חברתיות, יזמות וקהילה וקינחו בסטנדאפ צעיר ושנון, בכנס Y לצעירים באילת שהתקיים בשבוע שעבר (ד') במלון לאונרדו פלאזה באילת. הכנס, ביוזמה והובלה של מרכז צעירים בעיריית אילת, התקיים זו השנה השלישית.

 

לכל כנס נבחר נושא מוביל מעולמם של הצעירים, וסביבו מתכנסים המרצים המובילים בתחומם בארץ, מה שהופך את האירוע לאירוע עם תוכן חדשני, רלוונטי ומרתק, מעבר להזדמנות שהוא נותן לצעירים להיפגש, להכיר, לקשור קשרים, והכל על בירה כיבוד עשיר ופינוקים. השנה עסק כנס אילת בתחום הקהילה והרשתות החברתיות - מה תפקידן של הרשתות, במיוחד בעידן הטכנולוגי ובבניית קהילות, שבעצמן יוצרות עיר שיותר טוב לחיות בה. "השאיפה שלנו בכנס הזה היתה ליצור מודעות, לקבל ולתת ידע והשראה, שיובילו את הצעירים לעשייה קהילתית ממשית. רצינו לזרוע זרעים של תודעה על שיתופיות, קהילתיות ויזמות חברתית, ושהיחיד יכול להשפיע על הקהילה שתיצור את העיר שהוא חולם עליה", סיכמה שרון מיר, מנהלת אגף הצעירים במינהל שח"ק בעיריית אילת. כזכור עסק הכנס הראשון בהיבטים הכלכליים שמאפיינים את הדור הזה והכנס השני עסק בהיבטים התעסוקתיים והמשפחתיים של הצעירים.

 

השראה מדהימה קיבלו הצעירים ממתן סעד - יזם חברתי ומקים קהילת "הרשת: באר שבע" שסיפר על קהילת הצעירים בבאר שבע. נועם מנלה - חוקר רשתות, הימם את הקהל עם תובנות על כוחן של רשתות חברתיות במהפכות עולמיות ולוקאליות. את הכנס הנחה הסטנדאפיסט והפובליציסט - חנוך דאום, שהוביל את כל הערב בהומור השנון והייחודי שלו ובסוף עלה לשעה של סטנד-אפ שחור ומצחיק. את הכנס הפיקה מורן אביגיל עמר מחברת מרקטינג אילת.

 

קדם לכנס, "השבוע הפתוח" שהתקיים בחודש שעבר במרכז הצעירים, בו התארחו מרצים ואמנים בתחומים שונים (הסטנדאפיסט תמיר בוסקילה, הסופרת מרסל מוסרי, ד"ר יעל פוזננסקי ועוד). בחודש ינואר מתוכננים מגוון של אירועים ביניהם, סדנת התנהלות כלכלית בת 5 מפגשים שבועיים, אירוע סתלבט לסטודנטים לפני היציאה לתקופת הבחינות בריף הדולפינים, ערב "מקצועות העתיד" באקדמיה ובאילת לצעירים מתלבטים לפני לימודים, הרצאה של הסופר אילן הייטנר ("חכמת הביגלה") על גברים, נשים ואמצע החיים בחוף הדקל, ההצגה "המשתמט" עם אודי ואביעד ("הקלמרים" ועוד) של תיאטרון צוותא בפיליפ מוריי ועוד...

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד