עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שיתוף פעולה מיוחד

14/01/2019
שיתוף פעולה מיוחד (הגדל)

שיתוף פעולה מיוחד

כחלק מהמענים הניתנים לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בתחומי חינוך ותעסוקה, פועל מיזם מיוחד של בית ספר התיכון ע"ש "בגין" בניהולה של טליה ז'אן עם גורמי קהילה לטובת שילובם של תלמידי החינוך המיוחד בקהילה ובהמשך בשוק העבודה.

 

במסגרת זו, נרקם שיתוף פעולה מיוחד בין כיתה ח' לחינוך מיוחד בבית הספר לבין המצפה התת ימי, כחלק מפרויקט נגישות ומעורבות בקהילה שמוביל המצפה. אחת לשבוע, מגיעים התלמידים באופן קבוע בשעות הבוקר, למצפה התת ימי, ומשתלבים בעבודה במחלקות השונות. התלמידים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהעובדים, ולומדים מיומנויות חשובות, שיסייעו להם בהמשך להשתלב בשוק העבודה. אחת לחודש, מקבלים התלמידים משוב ממנהל העבודה על התפקוד ונקודות לשיפור.

 

לצד השקעה בחינוך המיוחד, ניתנים כאמור מענים לאוכלוסייה המיוחדת גם בתחומי התעסוקה. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, מחויבים גופים ציבוריים המעסיקים 100 עובדים לפחות, להעסיק לפחות 5% אנשים עם מוגבלות. גם עיריית אילת המעודדת תעסוקה לאוכלוסייה עם מוגבלות ותומכת בעמותת אנוש ובמרכז התעסוקה השיקומי "מיוחד", עומדת באופן מלא בדרישות החוק.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד