עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

עיר החלומות של ילדי "פותחים עתיד"

25/03/2019
עיר החלומות של ילדי "פותחים עתיד" (הגדל)

עיר החלומות של ילדי "פותחים עתיד"

ילדי תכנית "פותחים עתיד" נפגשו עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי והציגו בפניו את פרויקט "עיר החלומות" במסגרתו נדרשו להציג מודל המשקף את עיר החלומות שלהם. בין הרעיונות שהציגו התלמידים היו פארק מים, רכבת, עיר של פסטיגל, קולנוע בית ספרי, גן חיות ועוד.

במסגרת פעילות מתמשכת של תכנית "פותחים עתיד" בבית הספר "עציון גבר" בהובלתה של הנאמנה - לירן כהן, התבקשו תלמידי התכנית לחלום כיצד היו רוצים לראות את אילת בעתיד? כל ילד התבקש לחלום ולהגשים את עיר החלומות שלו באמצעות מודל שיצר ביחד עם חבריו ומשפחתו. התלמידים כתבו מכתב לראש העיר בו הם ביקשו להיפגש איתו ולהציג בפניו את המודלים. ראש העירייה שהיה בעברו נאמן התרגש לפגוש את התלמידים ועוד יותר לשמוע על החלומות שלהם. הילדים שמחו לגלות, שרוב המודלים שהציגו במסגרת הפרויקט נמצאים בביצוע או בתכנון כחלק מפיתוחה של העיר אילת. ראש העיר התרשם מהפרויקטים וסיפר להם על התכניות העתידיות של העיר אילת ועל אלו שכבר בביצוע. ערגה עוליאל - מנהלת תכנית פותחים עתיד באילת, הדגישה כי מדובר בפעילות אחת מן הרבות במסגרת כלל הקבוצות הפועלות בעיר.  

תכנית "פותחים עתיד" הפועלת באילת מאז שנת 2006, יוצרת ומעודדת הזדמנויות לצמיחה ולהתפתחות באמצעות רעיון חדשני וייחודי לפותחים עתיד – מודל הנאמן. באילת ישנן 8 נאמנות ברחבי בתי הספר היסודיים בעיר ולכל אחת כ- 16 תלמידים. מדובר בתכנית הוליסטית במסגרתה מלווה הנאמנה את הילד באופן צמוד. ילדי "פותחים עתיד" מקבלים ליווי במשך שלוש שנים, במסגרתו נבנית תכנית אישית לכל ילד המותאמת באמצעות הצוותים החינוכיים, ההורים, הילד וצוות התכנית. אחת לשבוע מתקיים מפגש פרטני בו עובדים בארבעה מעגלים: מעגל אישי, חברתי, משפחתי ולימודי. עוד אחת לשבוע מתקיים מפגש קבוצתי של כל נאמנה ואחת לחודש נפגשת הנאמנה עם הורי התלמיד למפגש חודשי ובתקופות החגים וחופשת הקיץ מתבצעים ימי שיא לצורך המשכיות הקשר בנוסף לפעילויות הקיימות.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד