עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יום המעשים הטובים באילת

2/04/2019
יום המעשים הטובים באילת (הגדל)

יום המעשים הטובים באילת

יום המעשים הטובים לקידום רוח ההתנדבות והערבות ההדדית בחברה הישראלית, המצוין היום (ג') ביוזמת עמותת "הרוח הטובה", סחף אחריו כמידי שנה את הקהילה האילתית, לבצע לפחות מעשה טוב אחד. גם השנה, נרתמו חברות, גופים ובני נוער רבים באילת, שיזמו כל אחד בדרכו, מעשים טובים למען הקהילה. בסיומו של היום נהנו תושבי אילת מפעילות מיוחדת בשדרות התמרים שהפכה לשדרת המעשים הטובים. לאורך השדרה הציגו ארגונים וקבוצות חברתיות את פועלם, חלקם מכרו את תוצרי עשייתם וכל ההכנסות מהמכירה יועדו להמשך העשייה הקהילתית. עוד לאורך השדרה התקיים ריקוד פלאש מוב רב דורי, בהשתתפות תלמידות בית ספר למחול של מתנ"ס קולייר ביחד עם אזרחים ותיקים, אנשים עם צרכים מיוחדים ומתנדבים.

 

את יום המעשים הטובים ליוותה גם השנה, מחלקת ההתנדבות בעירייה בניהולה של אמירה אדרי לצד יוזמות פרטיות של גופים וארגונים, פעילויות בבתי הספר, במתנ"סים ועוד. במהלך יום המעשים הטובים, שופצו בתי אזרחים ותיקים מטופלי האגף לשירותים חברתיים בעירייה על ידי עובדי חברת "מקורות", "האוניברסיטה הימית" וצוות תחזוקה של עיריית אילת. עוד במהלך היום נערך יום כיף לילדים ממשפחות עוצמה, אשר התארחו בבסיס חיל הים וראו מקרוב את עבודת החיילים, נהנו מספורט ימי במצנחי הים האדום, הוזמנו לארוחת פיצה באריס ונפגשו עם מתנדב מעורר השראה בדמות "אחר אתה חבר". מרכז תעסוקה שיקומי "מיוחד" קלט את עובדי בית החולים "יוספטל" ועובדי האוניברסיטה הימית, תלמידות האולפנה "תהילת ישראל" ערכו טקס פסח לתלמידי בית ספר "עציון גבר" כולל הפעלות, מתנדבי סבתא/סבא גן בניצוחה של אורה ארז ביצעו פעילויות בגני הילדים סביב נושא מעשים טובים, שוטרי יחידת היס"מ ניקו חופים ביחד עם משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים ממרכז משפחות רווחה, תלמידי תיכון "בגין" ביחד עם מתנדבי בית רפאל הכינו כריכים לתלמידי בתי ספר בעיר ועוד.

 

בסיום היום, נערך כאמור הפנינג במדרחוב שדרות התמרים בו הוצגו דוכני ארגוני מתנדבים ומועדונים חברתיים, בני נוער הפעילו דוכני יצירת מעשים טובים, מרכז תעסוקה "מיוחד" ו"הבית של סוזן" מכרו עבודות אומנות, חניכי שבט הצופים הפעילו פינת ליטוף ועוד. את הפעילות חתם כאמור ריקוד פלאש מוב רב דורי - תלמידות בית ספר למחול של מתנ"ס קולייר ביחד עם אזרחים ותיקים, ואנשים עם צרכים מיוחדים ומתנדבים רקדו ריקוד רחוב המוני עליו התאמנו מבעוד מועד. עוד לאורך השדרה היו עמדת סלפי, פינת ליטוף ואימוץ בע"ח, כרטיסי גירוד, עוגיות מזל, תכשיטים, שוק "קח תן" ועוד.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד