עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

גיבורת יופי מקומית

2/05/2019
גיבורת יופי מקומית (הגדל)

גיבורת יופי מקומית

דליה אלעל, מוותיקי העיר אילת ייצגה את אילת באירוע הארצי "גיבורות היופי לשנת 2019", שהוקדש השנה לשורדות השואה. דליה, תושבת ותיקה ופעילה הומלצה על ידי האגף לשירותים חברתיים בעירייה המפעיל מגוון תכניות לגיל השלישי ונמצא בקשר מתמיד עם ניצולי השואה בעיר.

 

עשרות נשים מכל הארץ השתפו באירוע המרגש שהתקיים השבוע ב') באוניברסיטת בר אילן, במעמד שרים, חברי כנסת ראשי ערים ומועצות,  אלופים וקצינים בכירים לשעבר מצה"ל, חיילות וחיילים, תלמידים ועוד. השורדות הגיבורות מכל רחבי הארץ הגיעו מלוות בבני המשפחה לבוקר שכולו פינוק וכייף, ובשיאו עלו לבמה לטקס מרשים בו הוענק להן סרט "גיבורת היופי לשנת 2019".

 

דליה אלעל ילידת 1938 עלתה לישראל מתוניס בשנת 1956. בזמן המלחמה הייתה ילדה בת 4 , אשר חוותה את השואה של יהדות צפון אפריקה עד סיום המלחמה. דליה הגיעה לאילת עם בעלה חנן אלעל בשנת 1972, ובהמשך נולדו להם 3 ילדים , נכדים ונין. דליה דמות מוכרת באילת הייתה פעילה כל השנים. היא עבדה בשקם כמנהלת מחלקה וכיהנה כיו"ר ועד עובדים מבאר שבע ועד הבסיסים. במהלך חייה הייתה דליה הילדה ששרדה את המלחמה, הנערה שעלתה לארץ, האישה שליוותה את בעלה בתפקידיו השונים, אם לשלושה ילדיה, סבתא לנכדיה ולנינה, אשת קריירה פעילה ומשמעותית. גיבורה אמיתית.

 

האירוע היה מרגש מאוד עבור דליה, שלוותה על ידי בני משפחתה, ביניהם חבר המועצה לשעבר – חיים אלעל ונציג מהאגף לשירותים חברתיים – עו"ס מיכאל ריאחי. היא הייתה גאה לספר את סיפור חייה ולייצג את העיר בכבוד.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד