עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

גיבורת יופי מקומית

2/05/2019
גיבורת יופי מקומית (הגדל)

גיבורת יופי מקומית

דליה אלעל, מוותיקי העיר אילת ייצגה את אילת באירוע הארצי "גיבורות היופי לשנת 2019", שהוקדש השנה לשורדות השואה. דליה, תושבת ותיקה ופעילה הומלצה על ידי האגף לשירותים חברתיים בעירייה המפעיל מגוון תכניות לגיל השלישי ונמצא בקשר מתמיד עם ניצולי השואה בעיר.

 

עשרות נשים מכל הארץ השתפו באירוע המרגש שהתקיים השבוע ב') באוניברסיטת בר אילן, במעמד שרים, חברי כנסת ראשי ערים ומועצות,  אלופים וקצינים בכירים לשעבר מצה"ל, חיילות וחיילים, תלמידים ועוד. השורדות הגיבורות מכל רחבי הארץ הגיעו מלוות בבני המשפחה לבוקר שכולו פינוק וכייף, ובשיאו עלו לבמה לטקס מרשים בו הוענק להן סרט "גיבורת היופי לשנת 2019".

 

דליה אלעל ילידת 1938 עלתה לישראל מתוניס בשנת 1956. בזמן המלחמה הייתה ילדה בת 4 , אשר חוותה את השואה של יהדות צפון אפריקה עד סיום המלחמה. דליה הגיעה לאילת עם בעלה חנן אלעל בשנת 1972, ובהמשך נולדו להם 3 ילדים , נכדים ונין. דליה דמות מוכרת באילת הייתה פעילה כל השנים. היא עבדה בשקם כמנהלת מחלקה וכיהנה כיו"ר ועד עובדים מבאר שבע ועד הבסיסים. במהלך חייה הייתה דליה הילדה ששרדה את המלחמה, הנערה שעלתה לארץ, האישה שליוותה את בעלה בתפקידיו השונים, אם לשלושה ילדיה, סבתא לנכדיה ולנינה, אשת קריירה פעילה ומשמעותית. גיבורה אמיתית.

 

האירוע היה מרגש מאוד עבור דליה, שלוותה על ידי בני משפחתה, ביניהם חבר המועצה לשעבר – חיים אלעל ונציג מהאגף לשירותים חברתיים – עו"ס מיכאל ריאחי. היא הייתה גאה לספר את סיפור חייה ולייצג את העיר בכבוד.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד