עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סיירת יחדיו

29/05/2019
סיירת יחדיו (הגדל)

סיירת יחדיו

9 בני ובנות אילת, מיוחדים במיוחד, לבשו השבוע מדים במסגרת פרויקט ״שלובים יחדיו״ של עמותת "יחדיו", עיריית אילת ומכלול יותם של האוגדה המרחבית בצה"ל. בטקס מרגש בהשתתפות ההורים, קיבלו המתנדבים המיוחדים, דסקית צה"לית עם השם שלהם. את "סיירת יחדיו" תוביל דליה אברץ, רכזת הסיירת שהתרגשה גם היא לעלות לראשונה בחייה על מדים.

 

פרויקט "שלובים יחדיו" הינו מכינה לחיים עצמאיים לצעירים וצעירות מגיל 18 (סיום הלימודים) ועד גיל 25, בעלי פטור משירות צבאי, שיתגוררו בהוסטל ויצאו בשעות היום מההוסטל להתנדבות בצה"ל. במסגרת פרויקט "שלובים יחדיו" אותו מפעילה כאמור עמותת "יחדיו" מפעילה העמותה, פרויקט ייחודי לאילת, יציאה להתנדבות בצה"ל ממסגרת המרכז הרב נכותי באילת. מאיר אליהו – מנהל המרכז הרב נכותי "מיוחד" סיפר בהתרגשות על ההיענות המדהימה של סגן מפקד אוגמ"ר 80 – אל"מ דודו כהן, שנרתם מידית לפרויקט מתוך החשיבות שהוא ראה בחיבור לקהילה לצד הערכים אותם יספגו חיילי הבסיס. עוד הדגיש, את שיתוף הפעולה המיוחד בין עמותת יחדיו, עיריית אילת ומשרד הרווחה מינהל מוגבלויות שהביאו פרויקט זה לידי ביצוע.


במסגרת הפרויקט יגיעו המתנדבים המיוחדים למכלול יותם בפיקודו של רס"ב יאיר אסרף, ושם לצד 24 מתנדבים מהקהילה, ביניהם בני משפחות שכולות, המגיעים פעמיים בשבוע למכלול, יכשירו את הציוד ללוחמי ימ״ח 406 של החטיבה המרחבית "יואב", שאמונה לשמור על הגבולות המזרחי והמערבי ועוטף אילת. "הם ירעננו את הציוד ללוחמים, יסדרו קיטבגים, קסדות, מחסניות ועוד.

 

בטקס בו השתתפו כאמור המתנדבים המיוחדים, הוריהם והמתנדבים הפועלים דרך קבע בבסיס באמצעות המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה, ברך ראש העירייה את עמותת "יחדיו", את מפקדי האוגדה המרחבית, את האגף לשירותים חברתיים המפעיל את השירותים למען האוכלוסייה המיוחדת ובכלל, ולאחרונים החביבים, המתנדבים המיוחדים. "זכינו בעיר עטופה בנתינה אינסופית. עוצמת הנתינה מעצימה את הנותן ואת חוסנה של הקהילה כולה". אמר ראש העירייה והוסיף: "התברכנו בכם, תבורכו".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד