עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סאמר סקול בחופש הגדול

23/06/2019
סאמר סקול בחופש הגדול (הגדל)

סאמר סקול בחופש הגדול

העיר אילת שזכתה לאחרונה בפרס החינוך הארצי בפעם השלישית מקדישה את כספי הפרס בשווי 100 אלף ₪ לעידוד לימוד השפה האנגלית. ביוזמה ובהובלה של מינהל שח"ק בעירייה בראשות ד"ר דרורי גניאל יפעל בקיץ הקרוב, פרויקט קיץ ייחודי – "סאמר סקול בחופש הגדול" לבוגרי כיתות ג'. משך שלושה שבועות ילמדו ילדי אילת את השפה האנגלית ויעשירו את אוצר המילים, כל זאת בעלות מסובסדת של 300 ₪ בלבד. לצד הסאמר סקול יפעלו גם השנה "בית הספר של החופש הגדול", מגוון קייטנות שמפעילה רשת המתנ"סים לכל הגילאים, מחנות קיץ וסמינרים לנוער.

 

הסאמר סקול יפעל במסגרת תכנית תלמ"א (התכנית הלאומית למצוינות באנגלית), שמטרתה לייצר חוויית למידה בשפה האנגלית לבוגרי כיתות ג' העולים ל-ד'  תוך לימוד חוויתי, מהנה ובלתי שגרתי עבור תלמידי אילת. תלמידים אשר ישתתפו בתכנית, יעשירו את ידיעותיהם ואת שליטתם בשפה האנגלית, בהתאם לתכנית הלימודים השנתית לשפה האנגלית של משרד החינוך. התכנית תפעל בין התאריכים 1-21.7.19 בין השעות 8:00-13:00, במקביל לתכנית בית הספר של החופש הגדול המיועדת לתלמידים עד כיתות ג'.

 

בכל מסגרת ידריכו שני אנשי צוות דוברי השפה האנגלית, כאשר האחד הינו ישראלי המועסק בשכר והשני הינו מורה מוסמך אמריקאי, אשר מגיע מארה"ב לטובת התכנית בהתנדבות מלאה, למשך כ- 80 שעות לימוד. לאורך התכנית ב"סאמר סקול" ירחיבו התלמידים את אוצר המילים בעל פה ובכתב, יצרו אינטראקציה חברתית דרך השפה האנגלית עם חבריהם לכיתה וצוות ההוראה, וכמו כן, יחשפו למידע באנגלית בעל פה ובכתב ובכך יתרגלו את ידיעותיהם ורעיונותיהם בשפה האנגלית, כל זאת כמובן בהתאמה לרמת הידע של תלמידי הכיתה במהלך שנה"ל שחלפה.

 

בנוסף, כמדי שנה מפעילה עיריית אילת באמצעות רשת המתנ"סים את תכנית "בית הספר של החופש הגדול" המיועדת לתלמידים המסיימים את כיתות א'-ג' ותפעל בבתי הספר בין התאריכים 1-21.7.2019, בימים א'-ה' בין השעות 8:00-13:00 בעלות מסובסדת של 300 ₪ בלבד לתלמיד. התכנית מלווה ומופעלת על ידי הצוותים החינוכיים של בתי הספר וכוללת תכנים ערכיים ואיכותיים לצד העשרה. כאמור, לצד "בית הספר של החופש הגדול" ו"הסאמר סקול" תפעיל גם השנה רשת המתנ"סים היצע רחב במיוחד של קייטנות: קייטנות גנים, רובוטיקה, מדע, מחנה כדורסל, מחנה ספורטניס, מחנה ווליום למוזיקה, מחנה כדורגל, צהרונים ועוד.

 

השנה מתוגברת פעילות החופש הגדול בשתי מסגרות ייחודיות גם לתלמידי חטיבות הביניים כחלק מקידום תחום המדעים על ידי מינהל שח"ק. תלמידי כיתות ח' ייהנו הקיץ הזה ממחנה חשיפה מדעי שיתקיים באשכול פיס בין התאריכים 4-6.6 בשעות 8:00-16:00. בנוסף, בוגרי כיתות ט' מוזמנים לסמינר העמקה והכנה להגברה ל 5 יחידות לימוד בתחומי פיזיקה וכימיה בשלושה סבבים ייחודיים שיתקיימו אף הם באשכול פיס. זאת ועוד לצד פעילות "קיץ בטוח באילת" ושבוע הנוער והילדים שעתידה להתקיים במהלך חודש אוגוסט. שיהיה קיץ נעים, בטוח ומהנה לכולם.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד