עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קיץ אילתי גדוש באירועים

2/07/2019
קיץ אילתי גדוש באירועים (הגדל)

קיץ אילתי גדוש באירועים

עיריית אילת נערכת לים של אירועים שיתקיימו במהלך חודשי הקיץ וביניהם: מסיבות מים בפארקים, מופע של אהוד בנאי מארח את אביתר בנאי (4.7), קובי פרץ בטיילת (22.7), פסטיבל "ים של מוסיקה" בטיילת (24-25.7), סופ"ש אהבה עם קרן פלס, יובל דיין (15-17.8( , פסטיבל הג'אז (25-27.8), כל זאת לצד מופעי מזרקה ועוד.

 

מאות מתושבי העיר נהנו בשבוע שעבר (ג') ממסיבת קיץ ראשונה בסדרת אירועי "קיץ אילתי" לכל המשפחה בפארק קנדה, לצד שפע מתקני מים ומשחקי שולחן, צפו הילדים במופע של "חיפזון וזהירון". סדרת אירועי הקיץ בפארקים ימשכו גם בשבוע הבא (7.7) בגן פרדקין עם שעשועי מים ומופע כוכב הילדים -  דוד חיים, מופע של מלכת הילדים של ישראל -  מיקי (29.8) בפארק המזרקה המוסיקלית וסרט בפארק שחמון (13.8).

 

עוד ממשיכה עיריית אילת במסורת המופעים עם מיטב האומנים וביום חמישי (4.7) בחוות הגמלים יארח אהוד בנאי את אביתר בנאי. במסגרת אירועי "בימות פיס" של מפעל הפיס ועיריית אילת יופיע בטיילת הצפונית הזמר קובי פרץ (22.7), באותו שבוע (24-25.7) ייפתח פסטיבל "ים של מוזיקה" בטיילת עם מיטב האומנים: להקת רבע לאפריקה, בית הבובות, מופע הארנבות של ד"ר קספר וטיפקס. בחודש אוגוסט, במסגרת סופ"ש אהבה (15-17.8) יופיעו קרן פלס ויובל דיין. את הקיץ נחתום כמיטב המסורת בפסטיבל הג'אז ה- 33 (25-27.8) עם מיטב האומנים מהארץ והעולם.   

 

לצד אירועים שיופקו על ידי אגף האירועים בעירייה ותאגיד התיירות העירוני, צפויים אירועים לבני הנוער במסגרת "שבוע הנוער", "אירועי קיץ בטוח" ועוד שלל אירועים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד