עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מבקרים ומפתחים

20/08/2019
מבקרים ומפתחים (הגדל)

מבקרים ומפתחים

כחלק משיתוף פעולה פורה עם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, ביקר בשבוע שעבר באילת, צוות בכיר של המשרד, במטרה לעמוד מקרוב אחר הפרויקטים המשותפים ולבחון דרכים להעמקת שיתופי הפעולה.

 

במהלך הביקור נפגש צוות המשרד בהובלת ראש האגף לפיתוח הנגב והגליל במשרד - אלי וקנין עם ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, ראש מינהל שח"ק - ד"ר דרורי גניאל, מנהלת אגף החינוך - מירי קופיטו, מנהלת אגף צעירים והון האנושי - שרון מיר, מנהלת התוכניות החינוכיות, בקרה ומניעת אלימות - מגי טובל, רכז המוסיקה היישובי, רכזת תחום פיתוח קריירה ותעסוקה, מנהלת אגף לפיתוח כלכלי ויזמות - מרלן רוזנפלד ומנכ"ל תיאטרון אלעד - בועז דן.

 

במהלך הביקור הציג ראש העירייה את האסטרטגיה העירונית בנושא ההתפתחויות, המיזמים והאתגרים העומדים בפני אילת. כמו כן הוצגו בפני צוות המשרד, התוכניות המרכזיות של מרכז הצעירים, שהוקם ביוזמה משותפת של המשרד ושל העירייה ופועל באילת משנת 2012 בתחומים של פיתוח אישי ופיתוח חברתי קהילתי של הצעירים. עוד הוצגו תכנית מצוינגב, נושאי תעסוקה וכלכלה וכן תיאטרון אלעד.

 

אחת מתכניות הדגל שהוצגו, אותה מקדם אגף הצעירים היא תכנית עירונית לקידום תעסוקת אנשים עם מוגבלות, ביחד עם ההסתדרות החדשה, אגף קרנות הביטוח הלאומי וכל משרדי הממשלה הרלוונטיים לתחום. מדובר בפיילוט של 3 שנים במסגרתו מפותחים מענים מקומיים, נעשית עבודה מול אנשים עם מוגבלות ומול המעסיקים במטרה להעלות את שיעור ההעסקה המותאמת והאיכותית של אנשים עם מוגבלות באילת. התכנית החלה לפעול לפני מספר חודשים, והיא מלווה במחקר של אגף המחקר של הביטוח הלאומי. עוד מלווה התכנית על ידי חברת BEapplied שמטרתה לבצע חקר ואפיון "פרסונות" לעידוד תעסוקת קהלי היעד.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד