עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מצלמים ואוכפים

2/09/2019
מצלמים ואוכפים (הגדל)

מצלמים ואוכפים

במסגרת שיתוף הפעולה בין העירייה לבין משטרת מרחב אילת, הוקירה המשטרה תודה לצוות המשל"ט העירוני האמון על מערך המצלמות ברחבי העיר. תעודת ההערכה הוענקה לצוות המשל"ט על העבודה המסורה והמקצועית במיגור הפשיעה והאכיפה בעיר, על הנכונות לסיוע בזמן אמת, דבר המוביל לתפיסת עבריינים והבאתם לדין.

 

במעמד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי העניקו רפ"ק ליאור בן סימון – קצין האג"מ ומפקחת טל בראל – מפקדת השיטור העירוני במשטרה, תעודת הוקרה לאילן חדידה – מנהל אגף חירום וביטחון בעירייה ולנאור ועקנין – מנהל המשל"ט העירוני. תעודת ההערכה הוענקה כאמור לצוות המשל"ט על העבודה המסורה והמקצועית במיגור הפשיעה והאכיפה בעיר, על הנכונות לסיוע בזמן אמת, דבר המוביל לתפיסת עבריינים והבאתם לדין. "פעילותכם מהווה נדבך חשוב בשמירה על איכות החיים וביטחון המבקרים והתושבים בעיר אילת. על כך הנכם ראויים לכל הערכה שתמיד תשאפו למצוינות והישגיות". כך נכתב בתעודה.

 

לצד שיתוף פעולה הדוק בין העירייה לבין המשטרה לטובת שלום, ביטחון ואיכות חיי התושבים, התהדק במהלך השנה האחרונה, שיתוף הפעולה גם בין המשל''ט לבין גופי האכיפה השונים בעיר זאת בזכות מערך מצלמות רחב היקף הכולל        כ – 350 מצלמות ומשל"ט עירוני הפועל 24/7.

 

שיתופי הפעולה באים לידי ביטוי בשפה מבצעית משותפת (מיקומי ומספרי מצלמות) כדי לייעל את התקשורת בזמן מבצעי, בקשר ישיר בין המשל''ט לגורמי האכיפה באמצעות טלפון חכם, במערכת שליטה ובקרה מתקדמת, בסיורי שטח משותפים ובסידורי עבודה פרטניים של גורמי האכיפה בעיר, בכדי שהמוקדן יצור קשר ישיר וחסר תיווכים עם אנשי השטח הרלוונטיים. לצד אלה מציין נאור ועקנין – מנהל המשל"ט העירוני בעירייה, כי המוקדנים עושים מאמצים גדולים על מנת להיות אקטיביים ויוזמים בזמן אמת, באמצעות מספר כלים, ביניהם: תכנית צפייה למוקדן, במסגרתה יודע המוקדן בכל שעה ביום לאן לסרוק ומה לחפש. כלי נוסף הוא מערכות הכריזה בפארקים ברחבי העיר, באמצעותן יכולים המוקדנים לנהל אירוע ולסגור אירוע באופן עצמאי מבלי להעמיס על כוחות האכיפה. עוד מציין נאור, כי כל אירוע מתועד במערכת שליטה ובקרה מתקדמת ובכל חודש, מעובדים הנתונים האמפיריים לגרפים ועמודות על מנת לעמוד על אפקטיביות המוקד, זיהוי מגמות, תחקור אירועים וביקרות שוטפת לאורך זמן.

 

רק בשבוע החולף מנע מוקדן ונדליזם נוסף בגן המדע החדש, כאשר התריע בכריזה בפני ילדים ששפכו חומר מלכלך על אחד המתקנים. הנערים שהבינו את חומרת המעשה, החלו לנקות אחריהם את המפגע שיצרו. "באמצעות כך פתחנו, ניהלנו וסגרנו אירוע בכוחות עצמנו מבלי לערב ולהכביד על שאר מחלקות הרשות" ציין נאור.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד