עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נחנך בית הדין הרבני הראשון באילת

11/09/2019
נחנך בית הדין הרבני הראשון באילת (הגדל)

מצפת ועד אילת - נחנך בית הדין הרבני הראשון באילת

 

בית הדין הרבני האזורי הראשון באילת נחנך היום (ד'), במשכנו החדש בקריית הממשלה, במעמד הרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הרבני – הרב דוד לאו שליט"א, הרב הראשי וראש בית הדין בבאר שבע – הרב יהודה דרעי, רבני העיר אילת – הרב יוסף הכט והרב משה הדאיה, ראש עיריית אילת –מאיר יצחק הלוי, סמנכ"ל בתי הדין הרבניים שמואל יוסף, ובהשתתפות רבנים, דיינים, מזכירים ראשיים, הנהלת המועצה הדתית באילת ואישי ציבור.

 

הנהלת בתי הדין הרבניים קידמה את פתיחת בית הדין החדש בסיוע עיריית אילת ובעידוד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, כחלק משיפור השירות לתושבי אילת והנגשת מירב השירותים מפאת המרחק. עד כה נאלצו זוגות אילתים להצפין לבאר שבע או תל אביב על מנת לקיים דיונים משפטיים לשם גירושין. בית הדין הרבני החדש באילת הינו למעשה שלוחה של בית הדין בבאר שבע. 

 

נשיא בית הדין הרבני הגדול - הרב דוד לאו: "תפקיד הרשויות ותפקידנו הוא לשרת את האנשים ולהנגיש להם את שירותי הדת, מטרתנו היא לעמול ולהשתדל למען הציבור. מגיע לתושבי אילת לקבל שירות טוב בסמוך למקום מגוריהם באופן ראוי ומכובד. אני מאחל לדיינים שתזכו לשפוט ולהוציא דין אמת לאמיתו".

 

מנהל בתי הדין הרבניים הדיין - הרב דוד מלכא: "תודתי לכל המסייעים למערכת בתי הדין הרבניים במשרדי הממשלה עבור בית הדין באילת. זכתה העיר אילת שהיא השער הדרומי של ישראל שנקבע בה מקום להרכב בית הדין הרבני שיהיה בו תועלת לתושבי אילת והסביבה".

 

סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש בהנהלת בתי הדין הרבניים - שמואל יוסף: "זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו. העמדנו לנגד עיננו מטרה של הקמת בית דין באילת כדי להנגיש ולשפר את השירות לתושבי העיר. עם כניסתו של הרב לאו לתפקיד נשיא ביה"ד הגדול הצגתי בפניו את התוכנית להנגשת השירות באילת, הנשיא נתן את ברכתו והיא יצאה לדרך. השירותים יינתנו באופן מלא בעיר אילת, כאשר חשוב לנו לתת שירות מקצועי ונגיש לכל דורש".

 

״ברצותינו להיות עיר נאפה על כל המשתמע מכך, אנו פועלים להנגיש את כל השירותים למען תושבי אילת ואנו שמחים על ההזדמנות להנגיש גם את שירותי הדת״ אמר ראש עיריית אילת - מאיר יצחק הלוי וברך את בתי הדין הרבניים על שראו עין בעין את החשיבות בהקמת בית דין רבני באילת, שיעניק לתושבי אילת את כל השירותים קרוב לבית ויחסוך מהם טרחה וטרטור.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד