עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מרכז צעירים מציג ספטמבר פוליטי-כלכלי-חברתי

16/09/2019
מרכז צעירים מציג ספטמבר פוליטי-כלכלי-חברתי (הגדל)

מרכז צעירים מציג ספטמבר פוליטי-כלכלי-חברתי

אחרי קיץ תוסס, פתח מרכז צעירים את שנת תש"ף בסדרת אירועים מרתקים. זה התחיל בפאנל בחירות סוער, המשיך בטיפים לעצמאות כלכלית עם אלון גל ״המאמן הלאומי״, וימשיך במפגש עולמי עם איש ״שטיולו אומנותו״.

 

בפתחו של החודש וכהכנה לבחירות 2019 מועד ב׳, ארח מרכז צעירים את חברי הכנסת אלי אבידר, יואב קיש, מיכאל מלכיאלי ומיכאל ביטון, והמועמדים לכנסת נועה רוטמן ומתן כהנא, לפאנל מפלגות, שהתקיים באילת בפעם הראשונה, בקמפוס אוניברסיטת בן גוריון, בהנחיית עיתונאי ynet - אטילה שומפלבי. הפאנל הסוער והמרתק עסק בפוליטיקה מפלגתית, בכלכלה, בביטחון וגם באילת בעידן של אחרי שדה דב. "המשתתפים הציגו אידיאולוגיה, הבטחות ותוכניות, ולצד מחלוקות ופערים, זיהינו גם הרבה ידידות והערכה הדדית״, סיכמה שרון מיר, מנהלת אגף צעירים והון אנושי במינהל שח"ק עיריית אילת.

 

בשבוע שעבר, ארח מרכז צעירים את הקאוצ׳ר הלאומי - אלון גל, ששטח את משנתו בפני קהל רב שמילא את אודיטוריום קמפוס בן גוריון, מפה לפה. גל ריתק את הנוכחים בסקירה של הטעויות הנפוצות שכולנו עושים ושעולות לנו הרבה מאוד כסף, ועל הדרך הנכונה לעצמאות כלכלית. משתתפי ההרצאה זכו גם בקורס אונליין חינם, מתנת אלון גל ומרכז צעירים.

 

ההרצאה של גל מצטרפת לסדרת סדנאות, לצעירים ולמשפחות צעירות, שמקיים מרכז צעירים בשנים האחרונות, במטרה להגביר את המודעות ולפתח בקרב הצעירים ידע, כלים ויכולות להתנהלות כלכלית נבונה ונכונה.

 

עוד מבית היוצר של מרכז צעירים, יתארח בשבוע הבא, כחלק מסדנת הכנה לשחרור בה ישתתפו 150 חיילים אילתים,  פלג כהן, הידוע כ״לונלי פלג״, המטייל בעולם כבר 15 שנים והספיק להחתים דרכון ב 150 מדינות. האיש שלקח את המושג ״טיול אחרי צבא״ והפך אותו לדרך חיים, יגיע בשלישי הבא (24.9) לפאב הדובים, לשתף אותנו בדרך שעשה ובסיפור חייו המיוחד.

 

גם אחרי כל אלה, מבטיח צוות מרכז צעירים בעירייה, כי גם אחרי החגים יהיה שמח עם ״שבוע פתוח״ במרכז צעירים (24-28.11), כנס Y#4 לצעירים (17.12), קורס NLP, קורס אנגלית בסיסית, הרצאות מרתקות של מרצים מובילים בתחומי חברה, תקשורת, הורות ועוד דברים טובים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד