עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ושמחת בחגך והיית אך שמח

10/10/2019
ושמחת בחגך והיית אך שמח (הגדל)

ושמחת בחגך והיית אך שמח

בחג הסוכות הקרוב ייהנו המוני בית ישראל הפוקדים את אילת מפסטיבל הבירה המסורתי, שיציע למעלה מ – 40 סוגי בירה ומופעי חינם מידי ערב (14-17.10) בטיילת הצפונית. כחלק מפעולות העירייה להפסקת שימוש בפלסטיק בים האדום, תוצע השנה הבירה בכוס רב פעמית ולא ייעשה שימוש בקשים. את הכוס בעלת תכולה של 360 מ"ל ירכשו הבאים ב – 10 ₪ והיא תזכה אותם ב - 30 מ"ל בירה חינם בכל מילוי. עוד במהלך הסוכות, ייהנו הבאים ממופעים אורקוליים במזרקה המוסיקלית מידי ערב (14-19.10), משמחת בית השואבה בטיילת (16-17.10) ומחגיגת הקפות שניות בשמחת תורה (21.10). לצד האירועים, תמשיך העירייה לשמור על הסדר והניקיון לאורך החופים, הטיילות וברחבי העיר. גם במהלך חג הסוכות, תמשיך העירייה להפעיל את החניון לטווח ארוך לטובת העוברים לסיני זאת על מנת להשאיר חניות פנויות לתושבי העיר ואורחיה. מהחניון הממוקם בשטח הצפוני של שדה התעופה הישן, תעמיד העירייה רק בימי החג, הסעה חינם מידי שעה עגולה למעבר הגבול.

כאמור בחול המועד סוכות, יוזמנו כולם ליהנות מפסטיבל הבירה בים האדום, פסטיבל הבירה הגדול בישראל, המתקיים באילת זו השנה השביעית, בהפקת קבוצת הפסטיבלים ובתמיכת עיריית אילת ותאגיד התיירות. גם השנה יציע הפסטיבל לאורך הטיילת הצפונית, 40 טעמים שונים של בירות ממגוון רחב של מותגים מוכרים בינלאומיים לצד מבשלות בוטיק מקומיות ואיכותיות. מלבד הבירות יתקיימו מידי לילה החל מהשעה 19:00 ועד 1:00 לפנות בוקר, הופעות חיות של אמנים מובילים ולהקות מקומיות: מוניקה סקס (14.10), התקווה 6 (15.10), מונה כמונה וטונה (16.10), מוש בן ארי (17.10) והופעות של להקות מקומיות, ביניהן: להקת 26 Roads, להקת RICO'S, להקת המסכות, להקת השחפים, להקת "גרוב רשרש" מארחים את רועי לביא, אפיק איובי ודור לוין מארחים את אודי צברי.  

 

כחלק מהמהלך שמובילה העירייה, היחידה האזורית לאיכות הסביבה והוועדה העירונית לאיכות הסביבה, להפסקת שימוש בפלסטיק בים האדום, רכשה העירייה 4,000 כוסות רב פעמיות ממותגות, שיוצעו כאמור לבאי פסטיבל הבירה. הכוס הרב פעמית העשויה מפוליקרבונט תימכר ב – 10 ₪ כדמי פיקדון והשימוש בה, יזכה את המשתמשים ב – 30 מ"ל בירה חינם. כאמור, יוכלו באי הפסטיבל להשתמש בכוס בשלושת ימי הפסטיבל, ובתום השימוש יוכלו לקחת אותה הביתה כמזכרת או להחזיר אותה ולקבל חזרה את דמי הפיקדון. לא מיותר לציין, כי המהלך לצמצום השימוש בפלסטיק, שמובילה העירייה כחלק משמירה על המפרץ שהוכתר לא מכבר כאחד המפרצים היפים בעולם, יגיע עד לרמה של חקיקה אותה מקדמת בימים אלה העירייה (תיקון לחוק העזר העירוני לאילת (רחצה על שפת הים), במסגרתו ייאסר שימוש במוצרי פלסטיק חד פעמיים בחופי הים, לרבות מכירה שלהם.

 

עוד במהלך חג הסוכות יפעילו צעירי חב"ד סוכת אחווה בטיילת ובמקומות מרכזיים בעיר ויקיימו את אירועי שמחת בית השואבה בחול המועד סוכות, בלילות רביעי וחמישי (16-17.10) בין השעות 20:00-23:00 בטיילת ליד מתחם הרוכלים סמוך לגשר המרינה. גם המזרקה המוסיקלית, תפעל בכל ימי החג ותציע מופעים אורקוליים מידי ערב בשעות 20:30, 21:30. את החג נחתום במוצאי חג שמחת תורה (ב' 21.10) בחגיגית הקפות שניות, החל מהשעה 20:00 במרכז הסיטי סנטר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד