עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אגד משפרים את הקווים

10/10/2019
אגד משפרים את הקווים (הגדל)

אגד משפרים את הקווים

לצד תוספת קווים מהשכונות, ממרכז התיירות ומתחנה מרכזית לשדה התעופה "רמון" ולאחר תוספת קו לבית העלמין והרחבת תדירות הקווים ברחבי העיר, אישרה חברת "אגד" תוספת נסיעה בקו 5 בשעה 7:20, שתשמש בין היתר את התלמידים המתגוררים בשכונת השחמון. אישור נוסף ניתן לעצירה באוטובוס חצות מאילת לתל אביב וחזרה, במסוף ארלוזורוב זאת בנוסף לאיסוף והורדה בתחנה המרכזית תל אביב. כך יתאפשר מעבר אל ומאמצעי תחבורה רבים וללא הכרח להגיע לתחנה המרכזית החדשה של תל אביב בשעות הלילה או בשעות הבוקר המוקדמות.

חברת "אגד" הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם עיריית אילת, פועלת כל העת להנגיש את השירות עבור תושבי אילת, להרחיב את תדירות הקווים ולשפר את השירות הן בתחנות מוצללות ובקרוב תחנות ממוזגות, עמודים דיגיטליים המכריזים על זמן הגעת האוטובוס ועוד, כל זאת על מנת לשפר את השירות ולעודד את הנסיעה בתחבורה הציבורית בעיר לרווחת התושבים והתיירים הרבים המגיעים לעיר.

 

לצד אלה, נענתה לאחרונה גם פנייתו של סגן ראש העירייה – סטס דינקין למנהל תחום תחבורה ציבורית מחוז דרום במשרד התחבורה – עמיחי לוי, לתוספת נסיעה בשעת בוקר לטובת תושבי שכונת השחמון בדגש על תלמידים הנוסעים בקווים 80,82 האוספים תלמידים מהשחמון לבתי ספר התיכוניים ומלאים עד אפס מקום בבקרים. באישור מיוחד כאמור, אושרה נסיעה נוספת בקו 5 בשעה 7:20 משכונת השחמון, שתשמש בין היתר תלמידים המתגוררים בשכונה. נסיעה זו תחל לפעול ב – 27.10.19.

 

בקשה נוספת של סגן ראש העיר לרווחת תושבי העיר הנוסעים למרכז, נענתה גם היא בחיוב ובאישור חריג ומיוחד. בקשתו של סגן ראש העיר על רקע סגירת שדה דב היתה להוסיף עצירה נוספת במסוף ארלוזורוב בנוסף לתחנה מרכזית תל אביב זאת בשל מיקומו המרכזי והסמיכות לתחנת רכבת. גם כאן לאחר בחינה של חברת "אגד" הוחלט שבשל מגבלות תפעול, תתבצע כניסה למסוף ארלוזורוב, בנסיעות הלילה נסיעת חצות מת"א ונסיעת אחת בלילה מאילת, זאת כאמור בנוסף לעצירה בתחנה המרכזית בתל אביב. במשרד התחבורה הסבירו, כי פתרון זה אינו אפשרי בשעות היום, שכן הנסיעה בין התחנה המרכזית של ת"א למסוף ארלוזורוב תוסיף זמן נסיעה ממושך ביותר, שלא כמו בשעת לילה. מועד הפעלת השינוי האמור טרם נקבע והוא צפוי תוך מספר שבועות.
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד