עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת מבעד לעדשה

25/12/2019
אילת מבעד לעדשה (הגדל)

אילת מבעד לעדשה

70 תמונות אילתיות שצולמו על ידי תושבי העיר, מוצגות בימים אלה במתנ"ס "בית רובין", כמחווה לציון 70 שנים לשחרורה של העיר אילת. התמונות צולמו רובן ככולן על ידי תושבי העיר, צלמים וחובבים וכולן גם יחד מציגות את יופייה המרהיב של עירנו מבעד לעדשה. התערוכה תוצג במהלך החודש הקרוב במתנ"ס "בית רובין". הכניסה חופשית וכולם מוזמנים. בחודש הבא (8.12) גם כן לציון 70 שנה, ישירו תושבי אילת לעירנו באירוע "קולולם" בו שרים כולם.

 

38 תושבי העיר, צלמים וחובבים הציגו תמונות מרהיבות, שאוגדו יחד לתערוכה ייחודית, שנפתחה במוצאי שבת האחרונה (23.11), במעמד ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי ובהשתתפות למעלה מ – 300 תושבים, שהגיעו לראות ולפרגן לתוצרת מקומית.

 

במסגרת המחווה שיזם והוביל כאמור מתנ"ס "בית רובין" בניהולה של מיכל עוזיאל, פורסם במהלך חודשים, קול קורא לתושבים לשלוח צילומים המספרים את סיפור המקום. "הרצון היה לתת במה לתושבים המצלמים ולחשוף את המיוחד בעיר שלנו, לא לצורך מסחרי ולא לצורך מכירה, לייצר אירוע תרבותי בו לוקחים חלק תושבים עבור תושבים" אמרה מיכל וציינה, כי כול תהליך ההכנה וביצוע היוזמה התבצע על ידי קבוצת תושבים מתנדבים וביקשה להודות להם באופן אישי: "לאיציק וחגית כהן על התנדבותם לסייע במהלך כול הפרויקט, למועדון הצילום אילת הפועל במתנ"ס בית רובין, לדורון ניסים, דורית היימן ואוסנת קנדי על הושטת  היד והעזרה". כאמור, התערוכה פתוחה לקהל הרחב במהלך כל החודש הקרוב, במתנ"ס "בית רובין".

 

עוד לציון 70 שנים לשחרורה של העיר אילת, יתקיים בקרוב (8.12) אירוע שירה ייחודי - "קולולם", בהפקה של אגף האירועים בעירייה. באירוע קולולם, מתאספים קבוצות גדולות של אנשים ללא כל רקע מוזיקלי ויוצרים ביחד יצירה מוזיקלית משותפת. במהלך האירוע נחלק הקהל לקבוצות על פי הקולות השונים, כשכל קבוצה לומדת את חלקה בשיר, בליווי צוות מוסיקלי ובהובלת מנצחת מקצועית. הלמידה מתבצעת בתוך פרק זמן קצר ולאחר מכן מתכנסים כולם יחד לביצוע משותף של השיר בליווי נגנים. מאות תושבים כבר נרשמו לאירוע, שיתקיים כאמור ביום ראשון, 8.12 בין השעות 14:00-17:00 בפארק הטרמינל (שדה התעופה הישן). ביצוע השיר על ידי תושבי העיר, יצולם לקליפ עירוני.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד