עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ילדי כיתות א' קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם

2/12/2019
ילדי כיתות א' קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם (הגדל)

ילדי כיתות א' קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם

700 ילדי כיתות א' שהחלו השנה את לימודיהם בבתי הספר, קיבלו כמידי שנה שי מראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. השנה הוענק לילדים הספר "מאיה, ינאי וגוזלי הדרור", העוסק בציפורים הפוקדות בהמוניהן את עירנו אילת. לצד קריאת הספר, הזמין ראש העירייה את הילדים לבקר בפארק הצפרות, ולראות מקרוב את מאות הציפורים, שבוחרות מידי שנה לנוח באילת.

 

כידוע, כבר מספר שנים מעניק ראש העירייה שי לילדי כיתות א', ספר שנכתב במיוחד עבורם. בשנים האחרונות קיבלו הילדים מספר ספרים, ביניהם "שירי וצור בעולם המיחזור", שנכתב על ידי תושבת העיר, קרן מזרחי. ספר נוסף שנכתב על ידי תושב העיר, פרופ' ראובן יוסף עסק בציפורים הנודדות הפוקדות את פארק הציפורים באילת. ספר נוסף שנכתב, מספר על מעמקי הים וכאמור סדרת הספרים "לטייל עם אריאל", שכתב תושב העיר בני גמליאלי, ארבעה ספרים בתחומי הצמחייה המדברית של אילת, הכרות עם בעלי החיים במדבר, שנותיה הראשונות של אילת, נופיה המדבריים של אילת, ספר נוסף "רוני אוהבת מקרוני" שעוסק בקידום אורח חיים בריא והספר שהוענק כאמור השנה "מאיה, ינאי וגוזלי הדרור" עוסק בציפורים הפוקדות את עירנו. את הספר איירה תום שריר דניאלי, ועיצבה אותו אביבה וייס - שתיהן תושבות העיר גם כן. לצדם, כל השותפים בהכנת הספר הם תושבי אילת.

 

בימים אלה, יקבלו כל ילדי כיתות א' את הספר. ראש העירייה העניק את הספרים באופן אישי לילדי כיתות א' בבית ספר "יעלים", במסגרת ביקוריו בבתי הספר. "אני משוכנע שבמשך שנת הלימודים הראשונה תלמדו לאהוב לקרוא ספרים רבים ובמשך השנים תגלו שהספר הוא החבר הטוב ביותר " אמר ראש העירייה לילדים והזמין אותם ואת בני המשפחה לבקר בפארק הצפרות, ולראות מקרוב את מאות הציפורים, שבוחרות לנוח מידי שנה, באילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד