עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אלופי הקארטה

30/12/2019
אלופי הקארטה (הגדל)

אלופי הקארטה

לצד אלופי שיט וענפי ספורט נוספים, מצמיח גם מועדון הקראטה באילת, אלופי אירופה ועולם. 8 מתלמידי בית הספר לקראטה בניהולו של סנסאי זאזא אוקוג'בה, זכו ב 19 מדליות באליפות העולם, שנערכה לאחרונה באנגליה. כהרגלו במהלך השנים, זימן ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי את התלמידים הזוכים והוריהם כדי לשבח אותם ולהוקיר להם תודה על הכבוד שהם מביאים לעיר אילת.

 

באליפות העולם בקראטה XIX FSKA שהתקיימה בקריאולי שבאנגליה השתתפו 23 מדינות וכ- 600 ספורטאים, מתוכם 8 ספורטאים ממועדון הקראטה באילת, שקטפו כאמור 19 מדליות נחשקות: טרסטין ליה  - 2 מדליות זהב, ניקול לוצ'קין  - מדליית זהב, רות שפירא - מדליית זהב ו 2 מדליות ארד, ניקול זרנקין -  2 מדליות זהב, מדליות כסף ומדליית ארד, אלינוי אלפסי - 2 מדליות ארד, אמילי קוטליאר - מדליית זהב ו 2 מדליות כסף, דניאל קזצ'קוב מדליית כסף ומדליית ארד, דויד ליברטובסקי - מדליית כסף ומדליית ארד. ללא ספק מדובר בהישג מרשים לקבוצה כל כך קטנה מאילת.

 

כחלק מעידוד למצוינות מזמן ראש העירייה -  מאיר יצחק הלוי, כל תושב אילת הזוכה להערכה והצטיינות כדי לברך אותו על כך ולהאיר אותו בזרקור מקומי. במפגש עם חברי המועדון ברך ראש העירייה את מאמן הקבוצה ואת המצטיינים על הגאווה שהם מביאים לעיר "אנחנו מעודדים ומברכים כל פעילות שיש בה העצמה של התלמידים, במיוחד כאשר ישנם הישגים כאלו מרשימים ואני בהחלט רואה את ההתפתחות העירונית וההישגים בכל התחומים, אך זה יכול לקרות רק בזכות אנשים כמו זאזא המאמן שלכם" אמר ראש העירייה לאחר ששמע ושמע מכל אחד ואחת מהתלמידים על סדר יומם, על שעות הפעילות, ועל השאיפות שלהם.

 

מועדון הקראטה באילת הוקם לפני 9 שנים על ידי מאמן הקבוצה זאזא אוקוג'בה - נשיא  פדרציה פודוקאן קראטה-דו בישראל, דן 8 בקראטה ולומדים בו כ - 50 תלמידים. כבר בשנה הראשונה לפעילותו הצליח המועדון לקטוף מדליות מאליפויות ותחרויות נחשבות. המועדון ממשיך בפעילותו ורושם הישגים מרשימים בארץ ובעולם.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד