עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

פותחים עסקים בכפוף לכללי התקן הסגול

26/04/2020
פותחים עסקים בכפוף לכללי התקן הסגול (הגדל)

פותחים עסקים בכפוף לכללי התקן הסגול

בהתאם לתיקון התקנות לשעת חירום (נגיף הקורונה החדש - הגבלת פעילות) תיקון מס' 5 התש"ף 2020, המאפשר פתיחת בתי עסק נוספים בכפוף לעמידה בתנאים, כחלק מהשבת פעילות מדורגת בשוק העבודה, מנגישה העירייה לבעלי העסקים את ההנחיות והכללים לגבי "התקן הסגול" לפיו יש לפעול. בין תנאי התקן: תשאול ומדידת חום ללקוחות בכניסה, שמירת מרחק כולל סימון ושילוט בהתאם, הקפדה על ככלי היגיינה ועוד.

 

מקום עבודה מסחרי שהותרה פתיחתו, יוכל להיפתח רק לאחר שבעליו יצהיר ויחתום, כי הוא עומד בתנאים הנדרשים בהתאם ל"תקן הסגול" ויגיש את הצהרתו לידי הרשות המקומית. מעסיק המעוניין, כי ישהו בעסק יותר מ – 10 עובדים או יותר מ 30% ממצבת העובדים, יחולו עליו הן תנאי ה"תקן הסגול" לחנויות המסחר והן תנאי" התקן הסגול" למקומות העבודה.

 

לקריאת התקנות והקריטריונים במלואם ולהורדת טפסי הצהרה, ניתן ללחוץ כאן . פרטים ובירורים נוספים, באגף רישוי עסקים בעירייה, טלפון: 08-6367022. את טפסי ההצהרה ניתן להגיש באופן מקוון באתר העירייה או להעביר ישירות לאגף רישוי עסקים, במייל: tov-li@eilat.muni.il או בפקס: 08-6367131.

 

בנוסף, בעזרת הבית לעסקים מציעה העירייה שירותים לעסקים באמצעים הדיגיטליים: יועצים מתנדבים למענה ראשוני פיננסי, שיווקי, דיגיטלי, דיני עבודה ועוד, מאגר עסקים פעילים, עדכונים דרך הוואטסאפ לעסקים,  פורום עסקים אילת ועוד. כל הפרטים באתר העירייה ובדף הפייסבוק של הבית לעסקים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד