עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קצא"א מחויבת לקהילה באילת:

11/05/2020
קצא"א מחויבת לקהילה באילת: (הגדל)

קצא"א מחויבת לקהילה באילת

מאות תווי קניה חולקו לתושבי אילת, שנפגעו כלכלית מנגיף הקורונה, על–ידי קצא"א ועיריית אילת

יו"ר קצא"א, ארז חלפון: "מגפת הקורונה מחייבת אותנו להירתם במהירות, לגלות סולידריות חברתית ולסייע על מנת לצלוח את התקופה המורכבת והמאתגרת הזו."

על רקע התפרצות נגיף הקורונה והמשבר התעסוקתי שנוצר בעקבותיו באילת, ביום חמישי האחרון (7.5.20) התגייסו עובדי קצא"א, המתגוררים באזור אילת, למבצע חלוקת תווי קניה המיועדים למאות משפחות מעוטות יכולות ולאלו שאיבדו את פרנסתם בשל המשבר. קצא"א אשר מקיימת מזה שנים קשרי קהילה חמים והדוקים עם תושבי אילת ומעסיקה עשרות מתושבי העיר, נרתמה למשימה בשיתוף עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, וצוותו.

במסגרת מבצע חלוקת התווים, חולקו תווי קניה לכ-200 משפחות בסכום של 200-400 ₪ לתו.

בשבועות האחרונים דווח כי אילת, המוגדרת על ידי רבים כעיר התיירות של מדינת ישראל, שבתקופה זו של השנה מלונותיה בתפוסה מלאה וחופיה ומסעדותיה הומי אדם, נקלעה למשבר תעסוקתי חסר תקדים עם מספר מובטלים דמיוני, המתקרב לכ-70%. היות שמרבית כלכלת אילת נשענת על תיירות ומשפחות רבות מתפרנסות במישרין או בעקיפין מתחום זה, נרתמה קצא"א יחד עם עיריית אילת לסייע לתושבי אילת במבצע חלוקת תווי קניה.

קצא"א הוקמה בשנת 1968 כממשיכת דרכן של חברות אשר הובילו נפט בשנות החמישים והשישים דרך ים סוף לים התיכון, וכיום עיקר פעילות החברה מתמקדת באספקת שירותי תשתית בתחום האנרגיה, לרבות יבוא ויצוא נפט גולמי ותזקיקים ללקוחות ישראליים ובינלאומיים, לרבות גפ"מ ומוצרי דלק שונים. כמו כן, היא מפעילה טרמינל קבלה לגז טבעי ממקורות ישראליים וחיצוניים, עוסקת בהתפלת מי ים בשטחי החברה באשקלון ובאילת ובקרוב גם תיכנס לתחום האנרגיות המתחדשות. במרץ 2019 הועברה פעילותה לחברת קו צינור אירופה אסיה, בהתאם לחוק תשתיות להולכה ולאחסון של נפט על-ידי גורם מפעיל.

ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, ברך את חברת קצא״א שבימים אלה מבצעת עבודות להכשרת החוף האקולוגי באילת, ברצועה שפינתה החברה לטובת הציבור, והתפנתה בצל המשבר גם לתרום לטובת משפחות וגם נכונה לסייע בהתנדבות בעזרת עובדי החברה. ״חברת קצא״א ממשיכה לגלות רמה גבוהה של קשב ורגישות לצרכים הקהילתיים של אילת״ אמר ראש עיריית אילת והוסיף: ״בשם תושבי אילת אני שולח ברכת מועדים לבריאות וברכת תודה ליו״ר החברה, ארז חלפון, למנכ"ל החברה, איציק לוי, למנהל המתקן באילת, אבישי ארמה ולכל עובדי קצא"א אילת״.

יו"ר קצא"א, ארז חלפון: "קצא"א היא תושבת אילת כבר למעלה מ-50 שנה. מגפת הקורונה מחייבת אותנו להירתם במהירות, לגלות סולידריות חברתית ולסייע על מנת לצלוח את התקופה המורכבת והמאתגרת הזו. עם ישראל מתאחד בשעה זו ומוכיח שאנחנו עם אחד ורק ערבות הדדית תסייע לנו לצאת מהמשבר הזה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד