עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילתים ידידים מסייעים בדרכים

27/07/2020
אילתים ידידים מסייעים בדרכים (הגדל)

אילתים ידידים מסייעים בדרכים

הארגון הארצי "ידידים" הפועל באילת כבר שלוש שנים וכולל כ - 150 מתנדבים מקרב תושבי אילת, מרחיב את הפעילות בצל מגפת הקורונה – לא רק ידידים בדרכים אלא גם ידידים בבתים. מבוגרים השוהים לבדם בבית, יכולים להיעזר בידידים המתנדבים כדי לשנע תרופות, לרכוש עבורם מזון ועוד. בעידוד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, מקושר הארגון למוקד העירוני 106, המפנה את פניות התושבים ישירות לידידים המתנדבים. נתקלתם בבעיה, צריכים כל סיוע פנו למוקד העירוני או ישירות למוקד המתנדבים בטלפון: 053-3131310.

 

ארגון "ידידים" פועל בארץ כבר משנת 2006 ומספק עזרה ראשונה לא רפואית, ללא כל עלות, בדרכים ובבתים במגוון תחומים: הנעת הרכב, סיוע בהחלפת גלגל, פתיחת רכב שננעל, חילוץ לכודים ממעליות, פתיחת דלתות שנטרקו וכיו"ב. הארגון הפועל בהתנדבות מלאה בפריסה ארצית, מספק עזרה לזולת 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע, למעט שבתות וחגים. באילת פועל הארגון זו השנה השלישית.

 

עם תחילת תקופת הקורונה מסייעים עשרות מתנדבי הארגון לתושבי אילת בכל בקשה, ביניהן: שינוע מזון, תרופות, תיקונים בבתי קשישים ועוד. אמירה אדרי – מנהלת מחלקת התנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה הנעזרת במתנדבי הארגון בתיאום דן שרון – תושב העיר המנהל את הסניף באילת, מציינת כי הייחודיות היא במתן מענה מהיר לכל בעיה.

 

מתנדבי ארגון "ידידים" מצטרפים לאלפי המתנדבים ביניהם בני נוער ותושבי העיר הפעילים בארגונים השונים, שפעלו ועדיין פועלים מאז פרוץ מגפת הקורונה, לסייע לתושבי העיר בדגש על אזרחי העיר הוותיקים הנדרשים לשהות בבתים על מנת לשמור על בריאותם.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד