עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הנאמנים בשטח

10/08/2020
הנאמנים בשטח (הגדל)

הנאמנים בשטח

לצד הגברת האכיפה בשיתוף משטרת מרחב אילת, כחלק מהמאמץ העירוני למניעת התפשטות נגיף הקורונה, תגברה העירייה גם את מערך ההסברה. 25 נאמני העיר הירוקה הפועלים בשבועות האחרונים כחלק מתכנית ״העיר הירוקה״ שמפעילה העירייה לטובת קיום תיירות לצד שמירה על הבריאות, החלו לאייש בימים אלה דוכני הסברה במרכזים המסחריים לצד סיורים בטיילת וברחבי העיר. המטרה להוביל את אורחי העיר לקיים את ההנחיות ממ״ש (מסיכה, מרחק, שטיפת ידיים). לטובת העניין מחלקים הנאמנים מסכה ואלכוג׳ל אישי. השבוע נפגש ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי עם נאמני העיר הירוקה, סייר איתם לאורך הטיילת וברך אותם על עבודתם.

כחלק מעבודת מטה הקורונה העירוני, מתקיימים שיתופי פעולה בין אגף חירום וביטחון בעירייה בראשותו של אילן חדידה, שמונה על ידי ראש העירייה למפקד הקורונה הרשותי ומנהל יחידת נאמני העיר הירוקה – דורון מור, ביחד עם מנהלי הקניונים ומנהלי הביטחון הרשתיים של בתי המלון, במטרה לפקח אחר קיום הנחיות התו הסגול בעסקים השונים בעיר וכחלק מזיהוי מוקדי התקהלות. בהתאם לתמונת המצב פועלים גם הנאמנים לצד גורמי האכיפה. פעולה נוספת בהתאם לה פועלים נאמני העיר הירוקה היא מערך המצלמות המקושר למשל״ט העירוני. הנאמנים מוזעקים למקומות בהם זוהה דרך המצלמות מוקד התקהלות זאת לצד שימוש במערכות הכריזה המוצבים על גבי המצלמות לאורך הטיילת ובאזורים ״חמים״ בעיר.

לצד כל הפעולות האמורות פיתחה עיריית אילת בשיתוף תאגיד התיירות, אפליקציה המאפשרת גם היא שליטה ובקרה אחר הנעשה בעיר. באמצעות האפליקציה ניתן לקבל מידע, להזמין מקומות במסעדות ובאטרקציות, לדווח ולקבל התראות בזמן אמת על התקהלות. כל אלה נועדו כאמור לאפשר לעיר אילת להמשיך ולארח ויחד עם זאת לשמור על בריאות התושבים והנופשים בה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד