עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

התחדשו הלימודים בגני הילדים

19/10/2020
התחדשו הלימודים בגני הילדים (הגדל)

התחדשו הלימודים בגני הילדים

2,524 ילדי הגנים העירוניים שבו היום (ב') נרגשים ללימודים. כחלק מההיערכות ולצד פעולות ניקיון שביצעה העירייה בגני הילדים ובסביבתם, עברו 200 גננות וסייעות בדיקת קורונה במבצע משותף עם בית החולים "יוספטל". כל הצוותים בריאים והלימודים מתקיימים כאמור כסדרם. את הילדים הנרגשים פגשו הבוקר חיילי נפת אדום של פיקוד העורף שחיכו להם בפתח כל גן וחילקו להם מדבקות. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שביקר גם כן בגני הילדים, שיבח את הצוותים שפעלו במהירות וביעילות וביצעו כולם בדיקה מתוך אחריות חברתית כלפיי הילדים וכלפיי הקהילה כולה.

בהתאם להחלטת הממשלה, מיום חמישי האחרון, התחדשו כאמור היום (ב') הלימודים ב – 79 גני ילדים לגילאי 3-5, כאשר הם ערוכים ומוכנים לקליטת הילדים, לאחר ניקיון וחיטוי הגנים ולאחר בדיקות קורונה של הצוותים. גנים אלה הצטרפו ל – 12 גני ילדים לחינוך מיוחד שפעלו עד כה.

מיד עם קבלת ההודעה על חידוש הלימודים ביצע אגף החינוך בעירייה, פעולות היערכות חשובות, זאת על מנת שהחזרה תהיה נכונה ואחראית, ותבטיח עד כמה שניתן את בריאותם של הילדים וצוות הגן. בין הפעולות: ניקיון, חיטוי וארגון הגנים. אספקה נוספת של ציוד מיגון והיגיינה. שיבוץ כוח אדם עפ״י הנחיות משרד החינוך, למינימום כוח אדם מתחלף. בדיקות קורונה לגננות ולסייעות, שהתבצעו בבית החולים "יוספטל" במהלך סוף השבוע.

עוד בהתאם להחלטת הממשלה, שבו לפעילות גם מעונות היום וצהרוני גני הילדים שמפעילה רשת המתנ"סים וכן גנים פרטיים למתן מענה לילדים בגילאי לידה עד 5.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד