עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים

9/11/2020
השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים (הגדל)

השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים

כמידי שנה גם השנה צוין שבוע המחויבות לבטיחות בדרכים בפעילות הסברה, מבצעי אכיפה ופעילות חינוכית המותאמת לרוח התקופה בצל מגפת הקורונה. מטרת שבוע הבטיחות בדרכים היא טיפוח ועידוד האחריות האישית בכל הנוגע להתנהלות בדרכים - כהולך רגל, כרוכב אופניים ובכללם אופניים חשמליים, כנוסע וכנהג. השנה התמקדה ההסברה בהעלאת המודעות וההבנה לנושא המהירות והשפעתו על הבטיחות בדרכים.

 

במהלך השבוע קיים המטה העירוני לבטיחות בדרכים בשיתוף משטרת התנועה ומתנדבים, מבצע אכיפה והסברה דו גלגלי (אופניים חשמליים, אופנועים וקורקינטים), בשעות אחר הצהריים סמוך לבית ספר התיכון ע"ש גולדווטר. לצד ההסברה חולק לרוכבים מחזיק מפתחות.

 

במוסדות החינוך הכינו רכזי הבטיחות תכנית שבועית מגוונת ומותאמת לתקופה המאתגרת. במסגרת זו ייצרו לוח שבועי אינטרנטי אינטראקטיבי, המחבר בין בתי הספר וכל התלמידים היו שותפים לפעילות בין אם בבית ובין אם בבית הספר. בין יתר הפעילויות, חוו התלמידים הרצאה במרחב הפתוח עם שוטר קהילתי / הרצאות בזום לתלמידי תיכון, משחקים וחידונים, עבודות יצירה הכנת דגמים, סרטונים והכל כמובן מותאם ובדגש על נושא המהירות.

 

את פעילות השבוע הובילה מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים - מירב אזרזר, שהחליפה את מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים המיתולוגית – הדיה סטרוק. זו ההזדמנות להודות להדיה שהובילה ביד רמה משך 35 שנים את פעילות הבטיחות בדרכים תוך שמירה על בטיחות תושבי אילת גדולים וקטנים, במוסדות החינוך ובקהילה. פעילות שזיכתה אותה בפרס מפעל חיים עירוני ובאותות הערכה והוקרה רבים. את השבוע ליוותה הדיה כמתנדבת וציינה כי היא תמשיך לעשות זאת באהבה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד