עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נערכים ליישום חוק "האיים הירוקים"

12/11/2020
נערכים ליישום חוק "האיים הירוקים" (הגדל)

נערכים ליישום חוק "האיים הירוקים"

לאחר אישור החוק שעבר אמש (ד׳) פה אחד ונרשם כבר הבוקר ברשומות, ממתינים בעיר אילת לתקנות שיפרסם קבינט הקורונה, לרבות ההקלות הנדרשות לגבי תדירות בדיקת הקורונה שיצטרכו לעבור תושבי אילת היוצאים ונכנסים לעיר, תושבי חבל אילות העובדים באילת וחריגים המופיעים בחוק.

לצד זאת נערכת העיר אילת לפתיחת העיר כבר ביום ראשון הקרוב, לרבות כוחות פיקוח, שיטור וסדרנות בכניסה לעיר, שם יצטרכו הבאים בשערה של העיר, להציג בדיקת קורונה בתוקף 72 שעות. בתי המלון מצדם נערכים לפתיחה של חלק מהמלונות ביום שלישי הקרוב. פתיחת העיר בהצגת בדיקת קורונה תתאפשר רק לאחר פרסום התקנות על ידי קבינט הקורונה.

במקביל פועל ראש עיריית אילת - מאיר יצחק הלוי וסגנו וממלא מקומו - אלי לנקרי מול משרד הבריאות על מנת לקדם את מערך הבדיקות המהירות שיהיו באחריות פיקוד העורף ויבוצעו ככל הנראה על ידי מד״א באמצעות מכשירי ״סופיה״. יודגש כי בדיקות מהירות יהיו רק עבור תושבי העיר אילת וחבל אילות או עבור אלה המגיעים לעבוד בעיר אילת או החריגים שיוגדרו כאמור בתקנות. עוד פועל ראש העירייה כאמור לקדם גם את פתיחת המעטפת התיירותית (מסעדות, אטרקציות, ומסחר) למען תושבי העיר וכלכלתה ולרווחת הנופשים שיפקדו את העיר אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד