עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אומנות קירות

21/12/2020
אומנות קירות (הגדל)

אומנות קירות

לאחר קיר הגרפיטי על חומת הטרמינל הישן בשדה התעופה והגרפיטי בקיר החוף הדרומי, עליהם הציגו אמני אילת בהובלת עמותת "סוף סוף" זיכרונות ילדות מצוירים וצבעוניים, הובילה גם רשת המתנ"סים קיר דגלים. היוזמה החלה בסגר הראשון, בקריאה של ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לתושבים, ליצור דגלים שיוצגו לראווה. עשרות הדגלים שנאספו בחודשים האחרונים, הוצגו לראווה בתערוכה אמנותית, שזיכתה את היוצרים – מבוגרים וילדים במגוון פרסים.

 

בחודשים האחרונים, בצל מגפת הקורונה, מגיעה רשת המתנ"סים עד לבתי התושבים ומביאה להם את הפעילות הקהילתית לשכונות, למרפסות, לחצרות וגם לבתים. בתקופה הזו סייעו צוותי רשת המתנ"סים בחלוקת סלי מזון, הפיקו למעלה מ – 200 מסיבות יום הולדת עד הבית, עשרות אירועי "מחצלת בשכונה", מסיבות מרפסות ועוד. לצד הצוותים נרתמו גם בני הנוער מתנועות וארגוני הנוער בליווי קשישים - בשיחה טלפונית, בחלוקת סלי מזון, בהכנת עוגות בשיתוף בתי הספר, בסיוע עד הבית, בהסברה בקרב בני הנוער ועוד.

 

כחלק מהיוזמות ולאחר קריאת ראש העירייה לתושבים ליצור דגלי לאום, נרתמה ליוזמה – גלית פרידמן – מנהלת בית ספר להורים שמפעילה רשת המתנ"סים והזמינה את המשפחות ליצור דגל בכל דרך שיבחרו, ביצירה, אפייה, בנייה וכדומה. "כל הקהילה נרתמה לרעיון" אמרה גלית בסיפוק וציינה, כי מדי יום קיבלה עשרות תמונות של דגלים יצירתיים, מושקעים ומקוריים. ההיענות המרגשת של הקהילה הובילה את ראש העירייה להכריז על תערוכה שתציג לראווה את הדגלים. לטובת העניין רתם הצוות חבר שופטים שכלל את ראש העירייה, מורות לאומנות ואת תום דניאלי מעמותת "סוף סוף" שיצרה גם את התערוכה תחת השם "במתנ"ס השמיים הם לא הגבול". 20 פרסים חולקו לתושבים והדגלים מעטרים את קיר מתנ"ס שחמון להנאת העוברים והשבים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד