עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נבדקים ומתחסנים

30/12/2020
נבדקים ומתחסנים (הגדל)

נבדקים ומתחסנים

העיר אילת ששברה שיאים במספר הנבדקים עושה כן גם במספר המתחסנים ולצד זאת מגבירה את האכיפה כדי לעורר את המשמעת שהתרופפה. שבוע מאז תחילת מבצע החיסונים, התחסנו בעיר אילת 5,200 תושבים אך לצד זאת נרשמה גם עליה ברמת התחלואה. נכון להיום ישנם 54 חולים מאומתים באילת, מחציתם נוספו רק בשבוע האחרון. לקראת ערב הסילבסטר שיחול בליל חמישי הקרוב, תגביר העירייה והמשטרה את האכיפה בדגש על וילות מושכרות והתקהלויות בבתים. 

 

ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי קרא לתושבי אילת להמשיך ולבצע בדיקות כחלק משמירה על הבריאות והנחה את הצוותים להעמיק את החקר האפידמיולוגי כדי לקטוע מהר ככל הניתן את שרשרת ההדבקה. סגן וממלא מקום ראש העירייה - אלי לנקרי הדגיש כי אם הבריאות לא תהיה טובה, הכלכלה של אילת לא תוכל לשוב למסלולה. בדבריו התייחס לנקרי לפעולה שמובילה הנהלת העירייה, לשוב ולפתוח את העיר אילת עם היציאה מהסגר ולאפשר אירוח של אזרחים מחוסנים, בעלי דרכון ירוק. פעולה זו אפשרית רק אם רמת התחלואה באילת תהיה נמוכה, כנדרש בחוק שהגדיר את אילת כ״אי ירוק״.

 

זה המקום לשוב ולהדגיש את החובה בשמירה על ההנחיות: מסיכה, מרחק ושטיפת ידיים, אלו כללים מצילים חיים. גם המחוסנים אינם חסינים וגם מהם נדרש לשמור על הכללים. רק לאחר מנת החיסון השניה מגיעה רמת ההגנה ל 95% וגם זאת רק מפני חולי (קורונה עם תסמינים).

 

עוד נשוב ונדגיש, כי חשוב להיבדק גם אם עולה חשש ללא תסמינים. לטובת כך ממשיכה העירייה להפעיל בשיתוף פיקוד העורף את מתחם ״היבדק וסע״ בימים א׳-ה׳ בין השעות 15:30-22:00. מכולנו נדרשת אחריות אישית ומשמעת עצמית.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד