עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שגרירי הקורונה

13/01/2021
שגרירי הקורונה (הגדל)

שגרירי הקורונה

נוער אילת שכבר חודשים ארוכים פועל לרוב מאחורי המסכים, יוצר עשרות מחוות קהילתיות מרגשות עם חיבוק האזרחים הוותיקים, הפעלות קהילתיות דרך רשת המתנ"סים, איסוף וחלוקת סלי מזון לנזקקים ולצד זאת משמשים גם כשגרירים. בימים האחרונים עם העלייה ברמת התחלואה פקדו בני הנוער את בנייני המגורים ומרכזי הקניות, תלו פוסטרים תחת האמירה "לא יוצאים אם לא חייבים" ופעלו להגביר את המודעות לשמירה על הבריאות.

 

לצד מחוות שמובילים בתי הספר לאפיית עוגות לאזרחים ותיקים בודדים, מבצעים לאיסוף וחלוקת סלי מזון לנזקקים, שיחות טלפון שמקיימים בני נוער עם אזרחים ותיקים כדי לדרוש לשלומם ועוד, הובילה השבוע מועצת נוער עירונית ביחד עם תנועת ה"צופים" ו"בני עקיבא" קמפיין להגברת המודעות לשמירה על הבריאות. לקמפיין הצטרפו הש''ש של גרעין "מעשה" וביחד עם פיקוד העורף תלו מסרים בבנייני מגורים משותפים ובמרכזי הקניות, חילקו מסכות ותיקים עם אלכוג'ל במרחבים הציבוריים, ואפילו סטיקרים ומדבקות לרכבים.

 

במקביל לפעילות בקרב הקהילה כולל הפעלות עם רשת המתנ"סים כמו "מחצלת בשכונה", מסיבות מרפסות, ימי הולדת בהפתעה ועוד, משמשים בני הנוער גם כשגרירים בקרב בני גילם, ומבצעים הסברה גם ברשתות החברתיות ובקבוצות ייעודיות, לשמירה על הכללים וההנחיות וגם כדי לעודד את בני הנוער לבצע בדיקות כחלק מהמאמץ העירוני למניעת התפשטות הקורונה. בני נוער מגיל 15 יכולים להגיע עצמאית לבדיקת קורונה עם אישור בכתב מההורים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד