עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מפקד מחוז דרום של המשטרה ביקר במרחב אילת

10/03/2021
מפקד המחוז עם ראש העיר (הגדל)

מפקד מחוז דרום של המשטרה ביקר במרחב אילת

מפקד מחוז דרום של משטרת ישראל – ניצב פרץ עמר, שנכנס לתפקידו לפני כחודש הגיע לביקור ראשון במרחב אילת. במסגרת הביקור סיירו מפקד המחוז ומפקד מרחב אילת – נצ"מ קובי מור, במבנה המשטרה החדש שעתיד להיפתח במהלך חודש מאי הקרוב ונפגשו עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי.

בפתח הדיון, סקר ראש העירייה בפני המפקד את מאפייניה הייחודיים של העיר אילת ואת השלכות משבר הקורונה על העיר. עוד עדכן ראש העירייה את המפקד בדבר שיתופי הפעולה רבי השנים עם משטרת המרחב. "איכות החיים של התושבים נגזרת מתחושת הביטחון" ציין ראש העירייה והדגיש את החשיבות בשיתופי הפעולה משום אתגריה הייחודיים של העיר אילת כעיר תיירות וספורט בינלאומית המארחת כ – 3 מיליון נופשים בשנה. סגן וממלא מקום ראש העירייה – אלי לנקרי סקר בפני המפקד את מצב העסקים באילת על רקע משבר הקורונה ואת ההתנהלות העירונית שעה שפעלה העיר כ"אי ירוק".

עוד העלה ראש העירייה בפני המפקד את עניין האלימות ברשת "זו הלקונה החברתית הכי קשה" ציין ראש העירייה ועדכן כי הוא לקח על עצמו את העניין כמשימה גם כמי שחווה את זה בעצמו. במסגרת זו, נבחר ראש העירייה לעמוד מטעם מרכז השלטון המקומי בראשות ועדה ציבורית למיגור הבריונות ברשתות החברתיות.

עוד במסגרת ביקורו, סייר כאמור מפקד המחוז בבית המשטרה החדש שנבנה בעת הזו מעבר לכביש העוקף המערבי וייפתח במהלך חודש מאי הקרוב. בית המשטרה המשתרע על שטח של כ – 9,500 מ"ר יאכלס את משטרת מרחב אילת, מג"ב ושב"ס ויהיה חלק ממתחם חירום עירוני שמקדמת העירייה ואשר ישלב את גורמי השיטור, ביטחון הפנים ומשק החירום הלאומי. בשלב השני לאחר הקמת המתחם מתוכננת העתקת הפעילות של כיבוי אש, מד"א ומפקדת נפת אילת של פיקוד העורף.  

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד