עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

המורה של המדינה

31/05/2021
עליא עם בעלה, ראש העירייה וד"ר דרורי גניאל (הגדל)

המורה של המדינה

עליא ואדי קדאח מורה ומחנכת בחטיבת הביניים של בית ספר התיכון ע"ש "גולדווטר", זכתה בתואר המורה של המדינה לשנת 2021, אחת משש בכל הארץ. עליא הומלצה בחום על ידי תלמידיה והוריהם, בזכות הערך המוסף שהיא מביאה לדבריהם ובזכות האמונה בכל אחת ואחד מתלמידיה. לראש העירייה – מאיר יצחק הלוי סיפרה עליא בהתרגשות כיצד עברה ועדות וראיונות וגברה על אלפי מורים מועמדים מכל הארץ. תואר "המורה של המדינה" הוענק לעליא על תרומתה יוצאת הדופן לקידום החינוך בישראל, על מסירותה לתלמידיה, על דמותה רבת ההשראה, על הנחלת ערכי החינוך והדמוקרטיה לדורות הבאים ועל היותה סמל, אות ומופת.

 

אפרת זקס – מנהלת התיכון ע"ש "גולדווטר" בו מלמדת עליא כבר 7 שנים סיפרה על עליא כמה היא מורה מצמיחה. מצמיחה לערכים, למיצוינות אישית ולמצוינות בהישגים. היא מקיימת קשר מטפח ומגדל עם כל תלמיד/ה ועם ההורים, ומציבה יעדים להצלחה אותם היא דואגת ללוות, לעקוב ולהצמיח לאורך כל שנת הלימודים. עבודת החינוך שלה מאופיינת בקשרים בוני אימון, בטיפוח תחושת המסוגלות אצל תלמידיה, ובפיתוח האמונה בעצמם לאורך הדרך. היא אינה מוותרת ואינה מתפשרת באשר ליעדים האישיים שהיא מציבה לכל תלמיד/ה ומגויסת לממשם. היא זמינה לתלמידים ולהוריהם עמם היא מקיימת שיח מתמיד, מיטיבה לגייסם ויוצרת אחווה ושייכות בעשייה עמם. היא מצטיינת בעבודה משותפת בכל הצוותים המקצועיים בהם היא מעורבת ומביאה ערכים מוספים לעשייה הבית ספרית. משפחת גולדווטר גאה מאד בעליא ובכבוד הרב שהביאה לבית הספר ולעיר".

 

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי זימן השבוע את עליא ללשכתו כדי להוקיר לה תודה על הצטיינותה ולהביע את הערכתו על זכייתה. על הזכייה אמרה עליא, כי היא מביאה עמה באהבה עוד אחריות ומחויבות להצלחה של כל אחת ואחד מתלמידיה. כמחנכת כיתה אמרה עליא, כי היא רואה בכל תלמיד עולם ומלואו וכמורה מקצועית היא רואה בלימוד השפה הערבית כגשר בין תרבויות. ראש העירייה שיבח את עליא ואמר לה, כי הוא רואה איתה עין בעין את חשיבות לימוד השפה הערבית הן כעיר תיירות והן כעיר השוכנת בין מדינות שלום. ראש העירייה קרא לה להיות שותפה ליישום החזון לקידום השפה הערבית בכל שכבות הגיל. ד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח"ק בעירייה הצטרף גם הוא לברכת ראש העירייה ואמר: "אנו גאים בבחירתה של עליא קדאח ל"מורה של המדינה" ושוב נוכחנו שההצלחה היא נחלת המתמידים. אוסיף לכך שראשיתה של ההצטיינות היא במצוינות אישית והיא שמביאה להישגים יוצאי דופן כמו של המחנכת  הזאת".

 

תחרות "המורה של המדינה" מתקיימת זו השנה ה – 12,  ביוזמת מפעל הפיס, הסתדרות המורים, עיתון ידיעות אחרונות ואתר YNET. במהלך השנים הומלצו מספר פעמים מורים מאילת והשנה כאמור נרשמה גם זכיה

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד