עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חיילים מצטיינים

7/06/2021
מועצת העיר עם החיילים (הגדל)

חיילים מצטיינים

מידי שנה ביום העצמאות, מעניק צה"ל לקצינים, נגדים וחיילים מצטיינים, אותות הצטיינות מנשיא המדינה ומהרמטכ"ל. גם בתחום זה ישנה מידי שנה נציגות מכובדת לעיר אילת. השנה זכו שישה חיילים אילתים לאותות הצטיינות פיקודיים. רס"ל טואיטו דן זכה כמצטיין רמטכ"ל, רס"ן דהן תבל וצוערת גלפרינה אולינה זכו באות הצטיינות מאלוף פיקוד הדרום. ביחד איתם זכו גם זוייב קונסטנטין כמצטיין מפקד חיל האוויר, טובלי ערן כמצטיין מפקד אגף כוח אדם, גלמידי ניצן כמצטיין ראש אגף תקשוב וליאם לנקרי כמצטיין מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי הזמין כהרגלו את המצטיינים כדי להוקיר להם תודה. "אנו גאים להאיר את העיר באורם של המצטיינים" אמר ראש העירייה. החיילים זכו לשבחים גם מחברי מועצת העיר.

שלושה מבין השישה הצליחו להגיע לישיבת מועצת העיר שהתכנסה בשבוע שעבר ואשר אליה זומנו החיילים כדי להעלות על נס את הצטיינותם. רס"ל טואיטו דן משרת ביחידת הבינוי 250 בבסיס עובדה של חיל האוויר. עלה לארץ מצרפת ומשרת כבר 8 שנים בצבא. בשנתיים האחרונות מתגורר באילת. זכה באות הצטיינות בזכות עשיה מעל ומעבר לתפקידו. רס"ן דהן תבל משרתת כעוזרת קצינת רפואה באוגמ"ר 80, זכתה גם היא בזכות עשיה מעל ומעבר כאשר לקחה על עצמה לפתח את הקצונה הזוטרה באוגדה. תבל בת למשפחה אילתית שורשית משרתת כבר 11 שנים בצבא, החלה כחובשת ועתידה להתמנות בעוד מספר חודשים כקצינת אג"מ רפואה בפיקוד העורף. צוערת גלפרינה אוולינה חיילת בקורס קצינים בבה"ד 1, עלתה מרוסיה בשנת 2016 במסגרת תכנית "נעלה", שירתה כמשק"ית שלישות, זכתה בהצטיינות על דאגה מעל ומעבר לפרט במסגרת תפקידה.

ראש העירייה ברך את המצטיינים והעניק להם שי שימושי – כרית לנסיעות שייצרו חניכי תנועת הנוער "יוניסטרים" באילת ומטען נייד. "העיר אילת התברכה בנקודות חן אנושיות רבות הזוכות להצטיינות במגוון תחומים. בשם תושבי אילת אני גאה, שמח ומעריך אתכם על ההצטיינות" אמר ראש העירייה למצטיינים וציין את המאמץ העירוני שמשקיעה העירייה בגיוס של בני ובנות אילת לשירות משמעותי לצה"ל. בזכות כך ממוקמת העיר אילת בתוך 15 הערים המובילות בגיוס איכותי לצה"ל. גם סגן ראש העירייה – מתן בארי המחזיק את תיק הצעירים ברך את החיילים ואיחל להם הצלחה. את החיילים המצטיינים ובכלל את בני ובנות אילת המתגייסים והחיילים מלווה המרכז לחייל ולמתגייס "אילת מתגייסת" שמפעילה העירייה, לטובת ליווי והכוונה לפני השירות הצבאי ובמהלכו, מתן מענים ייחודיים לצרכי החייל האילתי, אירועי הוקרה ועוד. המרכז פועל בשיתוף פורום ההורים למען החיילים האילתים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד